Wpis z mikrobloga

#poe #pathofexile
Hej, zacząłem sobie grać niedawno, postać w lidze Crucible(nowy jestem, nie ogarniam)
Widzę że liga się skończyła, postać ma teraz rzeczy ze skrzynki tylko do wyjęcia(poza pierwszą zakładką), jak najszybciej przenieść itemy/postać tak by się odpalała "normalnie"(z możliwością normalnego korzystania ze skrzynki?
Dzięki.
  • 6
@RabarbarDwurolexowy: Szybko klikać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na poważnie; Geberalnie nic się nie zmieniło z Twoją skrzynką; nadal jest taka, jaka była - "ligowe" zakładki funkcjonują na zasadzie "temporary" i można z nich itemy tylko wyciągnąć, ale cała skrzynka i ilość jej zakładek jest jaka była, więc... itemy z tej zakładki nie znikną nigdy, a jak któryś wyciągniesz, to po prostu go już tam nie włożysz
@levzor: to normalne że się za każdą ligą robi nową postać? Nawet fajne, bo idzie poznać niuanse nowego sezonu, ale ja jeszcze nie skończyłem kampanii, zaczynałem kilka razy, ale zawsze rozbijałem się o drzewko. Teraz mam poradnik na ice shot łuczniczkę. To sobie porobię dla fabuły do jutra.
@RabarbarDwurolexowy: 85% graczy gra ligi ze względu na to, że mają nowy ligowy content i ekonomia jest zresetowana, minusem jest konieczność startu od zera ale gra oferuje pierdyliard buildow do ogrania wiec to mały minus. Możesz nadal grać swoją postać na standardzie ale jeśli korzystasz z trade’u to jest tam mniej osób z którymi możesz handlować
@RabarbarDwurolexowy nowa liga nowy start, na standardzie lądują wszystkie postaci z poprzedniej ligi przez co ekonomia jest #!$%@? i itemy drogie bo jest więcej currency a mniej graczy. liga trwa 3-4 miesiace więc zdążysz wszystko ogarnąć zanim znowu zresetuja, więcej ludzi gra na lidze, bo wszyscy startują od zera. no i dobrze robisz że grasz z poradnikiem, bo ilość rzeczy do ogarnięcia jest ogromna i łatwo można się zniechęcić. kilka razy pograsz