Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #niebieskiepaski
Odezwała się do mnie różowa której równo rok temu podziękowałem za naszą znajomość :D nie znalazła chada i przypomniała sobie o mnie :D polewkę mam z bab z tzw. czystą kartą które skończyły 28 lat i są dalej same bo ciągle im coś nie pasuje :D ostatnio tu latało że taka baba jest traktowana jako kobieta odpadek gdzies w Chinach :D mam satysfakcję że o mnie sobie przypomniała bo rok temu byłem tylko opcją i jedynie dobrym przyjacielem. Znam jej koleżankę wielką plotkare ktora się wygadala że po tym jak jej powiedziałem nara zainstalowała tindera i mocno się rozczarowała znacznie bardziej niż mogła się spodziewać. zaczęła myśleć że źle postąpiła odtracajac mnie bo jednak z nikim w życiu się nie dogadywała tak jak ze mną :D pojawiło się to u niej podobno dopiero po 3 miesiącach i trwa do dzisiaj :D wiem wysryw ale czuję satysfakcję że dałem sobie z nią siana a ona później zorientowała się że straciła nie tylko przyjaciela, bratnia duszę ale materiał na fajnego partnera. Przyznam się bez bicia że z żadną różowa nie miałem w życiu tak dobrego kontaktu jak z nią ale już za późno nie będę ciota bo i tak pewnie będzie marzyć o chadzie jak z romantycznego filmu. Gdyby się zreflektowała szybciej to jeszcze bym spróbował bo byłem w niej zadurzony a tak to niech gnuśnieje w samotności. Ja się zająłem sobą a ona ma tylko prace i jedna koleżankę poza tym siedzi w domu i przewija internet :D Mogłaby sobie kogoś znaleźć ale ma wymagania z czapy do wyglądu, charakteru, sposobu bycia z czego ja spełniałem i tak najwięcej :D wiem pisze jak #!$%@? ale ona nie lepsza. Jak to się mówi trafił swój na swego to się nie zdarza aż tak często jak ktoś jest dziwniejszy od reszty i akceptuje drugą stronę. A ja i ona jesteśmy. Jeszcze dobre jest to że wszystkim dookoła opowiada jak to super jest być singielka a koleżance która ja sprzedaje żali się że jednak byłem najlepsza opcja :D są takie baby którym nie dogodzisz a jak robią się stare to nagle doznają przebudzenia że odrzuciły nie najgorsza partie. Bo taka znajomość sie trochę czasu buduje. Nie dla starej baby chad ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze się bardzo postarzala w rok patrząc na jej foty :D wątpię że ktoś doczytał do tego momentu ale mam w sobie tyle zlej energii po tym że nie chciała nic więcej że czuje satysfakcję z jej samotności i wyimaginowanego chada którego po prostu nie ma poza instagramem :D jej na ruchaniu wcale nie zależy bo brzydzi się przypadkowymi kontaktami seksualnymi (tak są takie kobiety) a mi też szczególnie na tym nie zależało bo ciągnęło mnie do niej jako osoby a nie tylko jej ciała co ona doskonale wiedziała. Musiałem to wylac na wpis żeby rozladowac głowę. Nudny wpis ale co tam przeczytam sobie jutro jakie myśli miałem w głowie. Pozdro chuopy trzeba trzymać ramę ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 59
@mirko_anonim kogo Ty chcesz oszukać? Po prostu cieszysz się, że się do Ciebie odezwała, bo nadal się w niej bujasz i masz satysfakcję, że ogarnęła, że zle zrobiła. Jeśli tak się super dogadywaliście, jak bratnie dusze, to raczej pomyśl o powrocie do tej relacji jeśli ona będzie do tego dążyć, bo bratnich dusz nie spotyka się co krok a takie związki to są właśnie te, które trwają do końca życia.
@mirko_anonim: mordo a może jednak po prostu porozmawiajcie? Ja wiem, że wykop truje głowę ale ostatnio porozmawiałem z kilkoma ludźmi spoza wykopu i zacząłem ich pytac czy by się związali mając 40 lat z 30 latką co się wyszalała i powiedzieli ze o #!$%@? mi chodzi, mieli by to w dupie, wybrali by swoje poczucie szczęscia w danej chwili. Pamiętaj, wykop to nie rzeczywistość. Dużą część blackpillu tutaj piszą płatne trolle
straciła nie tylko przyjaciela, bratnia duszę ale materiał na fajnego partnera. Przyznam się bez bicia że z żadną różowa nie miałem w życiu tak dobrego kontaktu jak z nią


@mirko_anonim: taki stary chłop, około 28 lat, a dalej taki ciptok jak chłopak co pierwszy raz zmoczył pidżamę w wieku nastoletnim. Czyli latałeś za jakąś dupą, która cię nie chciała, bratnia dusza, przyjaciel, super kontakt zamiast działać od początku a teraz trzepiesz
@AgresywnyArbuz:

Kurła ja wciąż uważam że mam czas do 36 roku życia na korzystanie z życia, na zabawę i w razie jakby mi z obecnym niebieskim nie wyszło i zechciałabym się wiązać to do tego wieku uważam że mam jeszcze prawo wymagać młodego, nie łysiejącego, szczupłego i bezbombelkowego nie-rozwodnika z pełnym uzębieniem i w miarę dobrym wykształceniem i dobrą pracą (a nie sebe patusa który po odsiadce jedyne na co może
@AlienFromWenus ja w podobnym wieku miałam największe powodzenie co dziewczyna o która się rzuca OP (aka w moim przypadku to w tym roku), wiec trochę bawi ten cały wpis XD Tysiące parek na tinderze, 14 chłopom których znam na żywo sie ewidentnie podobałam, w tym 3 z pracy i dostałam nawet anonimowe kwiaty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niech oni żyją swoimi urojeniami.
Anonim (nie OP): Mam starsza znajoma która będąc po 30 na tinderze miała jakieś 12 tysięcy parek (bez wykupywania jakiś pakietów), wiec Twoja mogła mieć podobna ilość albo nawet i więcej. Jak jest introwertyczką to pewnie ją Tinder przytłoczył bo tam każdy chce jak najszybciej się spotykać, a Ty to nadinterpretujesz.

Anonim (nie OP): Najpierw ona mogła się poczuć chwilowo lepiej bo czekała na rycerza, kandydata idealnego.
Teraz ty możesz się lepiej poczuć bo pokazałeś kto rządzi.

Wolicie mieć racje niż relacje.

Tak oto mamy dwie osoby sukcesu (jeśli za sukces uznajemy chwilowe "hehe no paczta jestem zajebisty/a)

Btw podziękowałeś za znajomość z przyjaciółką bo chciałeś czegoś więcej a ona nie?
No czasem ludzie się nie umieją zgrać w czasie... To smutne