Wpis z mikrobloga

obiecałem napisać o coś o Per łał . Dla mnie jak perła chmielowa smakuje tylko mniej procent ma. w sumie nawet miły posmak gorzki zostaje z nami na dłużej. można kupić puszkę i spróbować ale 4 paku jak ja kupiłem nie polecam. nie jest drogie więc żaden koszt. 4,8 volta. w sumie dobre że mniej alko jak ktoś się nie chce mocno najeebac 4paczkiem.. trochę inne ale bez rewolucji. typowy koncerniak.

#piwo #piwozwykopem #alkohol #degustujzwykopem
Blueweb - obiecałem napisać o coś o Per łał . Dla mnie jak perła chmielowa smakuje ty...

źródło: temp_file9187654674066192701

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Blueweb: W lidlu brałeś? Bo patrząc w ulotkę to podana jest tylko cena za 4pak a cena jednostkowa tylko przy zakupie w 4paku. Więc pojedynczo się chyba nie da. Tak samo lidl ma ze zwierzynieckim.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Vadzior

@Blueweb: W lidlu brałeś? Bo patrząc w ulotkę to podana jest tylko cena za 4pak a cena jednostkowa tylko przy zakupie w 4paku. Więc pojedynczo się chyba nie da. Tak samo lidl ma ze zwierzynieckim.


o to ja nawet nie wiedziałem, że tak może być. faktycznie nie ma podanej ceny za jedną puszkę.
Blueweb - @Vadzior
@Blueweb: W lidlu brałeś? Bo patrząc w ulotkę to podana jest tylko...

źródło: temp_file6114466340761128858

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Vadzior

@Blueweb: Bo bym w sumie kupił aby odznaczyć ale 4paka brał nie będę xD A w innym sklepie nie widziałem.


zgadza się. wiposalem w aplikacji z gazetkami "perłał" i tylko Lidl wyskakuje. no nic, ja #!$%@? 4 i zobaczę jak jutro będę się czuł - bo jednak to dosyć ważne. pijąc koncerniaki czasami na drugi dzień może być słabo trochę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz