Wpis z mikrobloga

Kto wie jak zresetować inspekcję klocków hamulcowych w BMW e87 2008 rok? Naklikalem przy liczniku bo chciałem zresetować wskazania komputera przed trasa i przy okazji zresetowałem coś z hamulcami. Dodatkowo licznik zaczął sugerować kiedy zmienic bieg na wyższy. Próbowałem zresetować poprzez licznik ale bezskutecznie. Bimmer tool też sobie z tym nie radzi. #bmw #e87 #motoryzacja #mechanikasamochodowa
hobbyt - Kto wie jak zresetować inspekcję klocków hamulcowych w BMW e87 2008 rok? Nak...

źródło: temp_file8333632012474468685

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@hobbyt: musisz wsadzić nowe czujniki i wtedy zresetować. Ew drutować na krótko i wtedy reset (odradzam). Bez ingerencji mechanicznej nie usuniesz tego nawet istą. Klocki jak masz do wymiany to z nowym czujnikiem wrzucasz i wtedy resetujesz błąd.
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: zwróc uwagę czy czujnik po wsadzeniu nie wystaje poza klocek. Jak klocek jest zużyty na tyle ze czujnik wystaje poza niego to uszkodzisz czujnik od razu po wcisnieciu hamulca. Jak nie wystaje to git. Jak wystaje to musisz pilnikiem zeszlifować nadmiar (po podpięciu i skasowaniu inspekcji). Jak na drugiej osi masz czujnik na zero to błędu i tak nie skasujesz chyba. Powodzenia :D
  • Odpowiedz