Wpis z mikrobloga

Cześć,
Stworzyłem sklep online oparty na #woocommerce i od pewnego czasu go "wykańczam", mam dwa główne problemy, z którymi nie mogę sobie poradzić i brakuje mi już pomysłów:
1. Responsywność slidera - mimo, że robię wszystko zgodnie z instrukcjami, slider stworzony za pomocą Elementora nie wyświetla się poprawnie - jest ucinany, zdjęcie się źle skaluje, na różnych urządzeniach wygląda kiepsko
2. Wygląd mobilny - w poglądzie tworzenia trybu mobilnego wszystko jest ok, po zapisaniu i wejściu przez telefon jedna z kolumn jest ewidentnie za szeroka i wszystko się rozjeżdża (widok sklepu online)

Czy jakaś dobra duszyczka miałaby chwilę czasu i chciałaby mi pomóc, albo chociaż nakierować co może być nie tak?

#wordpress #woocommerce #webmastering
  • 1
@pa1nstream Bez konkretnego przykładu ciężko coś wywróżyć ale problem ze sliderem najprawdopodobniej będzie do rozwiązania za pomocą niestandardowego kodu CSS, otwórz stronę w przeglądarce i załącz narzędzia developerskie, może tam coś zauważysz. Nie mam pojęcia jak u Ciebie wygląda kod i na czym dokładnie polega problem więc sposobów może być mnóstwo, nie będę strzelać ;)
Jeśli kompletnie brak umiejętności możesz przekopiować kod CSS slidera do Chat GPT i nakreślić jaki chcesz uzyskać