Wpis z mikrobloga

@damian44__: też potwierdzę, że te wszystkie rankingi usług opierają się na tym ile odpali usługodawca i to dotyczy nie tylko hostingów, ale praktycznie większości "rankingów" czegokolwiek, ze sklepami włącznie (pepper.pl z tego żyje).

To powiedziawszy - trochę na mirko spamują przedstawiciele kilkau różnych hostingów, ale cenowo i jakościowo są ok.
@minvt: Tak, ale nie tylko. Miałem na myśli listę, gdzie możemy sortować po X i filtrować po kilku parametrach - jak np. pojemność dysku, ilość rdzeni, ilość RAM-u itd. Trzeba by coś takiego stworzyć - niezależnego ;)
@damian44__: Firm hostingowych masz dziś ponad setkę. Nie które się zatrzymały w rozwoju i nie warto w ogóle się nimi interesować. Z pośród kilku reklamujących się mocno ofert zrobiłem kiedyś mały test. Możesz zerknąć test hostingów.
Nie wskazuje na najlepszą i najgorszą ofertę. Niech każdy wybierze coś dla siebie.
@damian44__: Ja z przerwami korzystam około 10 lat z kylos.pl. Najtańszy nie jest, ale po prostu działa. Zawsze. Próbowałem innych, ale koniec końców i tak wróciłem. Co najważniejsze support zawsze pomaga, choć prawie nigdy nie ma takiej konieczności. Jak klikniesz refa to będę wdzięczny :)
@mc_staffu: Z tego co widzę to jesteśmy błędnie zapisani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj też widzę, że porównałeś różne pakiety co też może przyczynić się do różnych wyników i stosunku jakości do ceny.