Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy strumień świadomości Piotruli jest wyborny, a z niego dowiecie się m.in. że:

- każdy humanista MUSI być polityczny,

- widzowie są źli, bo bezczelnie śmią anulować suby, kiedy wrzuca im scenki z wrocławskiego Zoo,

- każdy liberał jest #!$%@? i przeklina,

- każda osoba, która myśli po 60stce - klnie,

- w latach '30 jeśli myślałeś byłeś eugenikiem,

- ja mam jeden message do partii opozycyjnych, choć mam już całkiem sporo widzów. Ten message polega na tym: #!$%@?, zróbcie jakieś filmy, gdzie Holandia jest przedstawiana pozytywnie! Gdzie UK jest przedstawiana pozytywnie, bo na razie ludzie nie widze jak wspaniały jest zachód.


A dopiero niecałe 10 minut za mną. Piotrula nawet notatki zrobił. xDD

PS. Dalej czyta Wykop, odnosi się do konkretnych wpisów.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eUYtL5lb3TI

#napierala #bestiazewschodu #schoweknamiotly #wodzuprowadz #ksiadznapieralizmu
Goatlord - Dzisiejszy strumień świadomości Piotruli jest wyborny, a z niego dowiecie ...
  • 12
  • Odpowiedz
@Goatlord: ja myślę, że najbardziej go boli dupsko z powodu odpływu patronów. A co w takim przypadku zrobił mistrz PR, ksiądz Napierała? Poobrażał ich. Tak trzymać! ;]
  • Odpowiedz
@Goatlord: dostrzegam w nim podobieństwo do innego duchownego, tj. ksiedza Woźnickiego. On tak samo szmaci swoich wiernych, a oni i tak mu wpłacają hajc. Gardzę bardziej minionami obydwu księży niż nimi samymi, tak szczerze powiedziawszy...
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zayatzz: Kwotowo dalej ma 3450 zł - i tak się utrzymuje od dłuższego czasu. Jak spadnie poniżej 3 koła to dopiero zacznie się odpalać i walczyć z każdym dookoła xD
  • Odpowiedz
widzowie są źli, bo bezczelnie śmią anulować suby, kiedy wrzuca im scenki z wrocławskiego Zoo

@Goatlord: wiedzę, że nie tylko ja nie wytrzymałem już tego śmietnika xD
Można zajrzeć od czasu do czasu dla beki, ale subskrybować go to się po prostu na dłuższą metę nie da, bo potem nie widzę normalnych kanałów, które subuje tylko zasrane wszystko 15 sekundowymi nagraniami z jakiegoś fokarium czy innego gówna kręconego kalkulatorem na syndromie
  • Odpowiedz