Wpis z mikrobloga

fanboje BEVów: "BEV to przyszłość, super auto, ładuję se w 20 minut i jadę gdzie chcę, wy #!$%@? wsioki w spalinówkach"
też fanboje BEVów: "guzik się tam znacie, ile już jeździ Tesli i nic się nie dzieje z pojemnością baterii"

A tu przykład jak ktoś sobie ładował Model 3 praktycznie wyłącznie na szybkich ładowarkach. W 2 lata i 97kkm stracił 15% pojemności.


#motoryzacja
bidzej - fanboje BEVów: "BEV to przyszłość, super auto, ładuję se w 20 minut i jadę g...
  • 7
@bidzej:

a jak ktoś jest debilem


Dosłownie to. Jeżeli przestrzeganie bardzo prostych zasad użytkowania debila przerasta i jest to dla niego temat na doktorat, to niech od spalinowych aut też się trzyma z daleka. Tam też są różne rzeczy które trzeba przestrzegać, np wymieniać olej albo nie pałować zawsze na każdym biegu do odcinki.
Jeżeli przestrzeganie bardzo prostych zasad użytkowania


@kinasato: szkoda tylko, że zasady użytkowania mówią "hehe no można w 20 minut ładować, ale lepiej ładuj 12 godzin", a fanboje o których napisałem jakoś o tym nie wspominają.
@bidzej: @kinasato tak a później posty że jak w 2035r nie będziesz miał własnego garażu z ładowarką to co za problem jechać na stacje i naładować w 20 minut na 3 tygodnie jazdy po mieście xD Byczq EV sprawdza się nawet jak stoisz na PRLowskim klepisku między blokami
Nie dość że ten badziew jest ledwo używalny na trasie z swoimi czasami przejazdu i postojami to będzie jeszcze tracił z tej pojemności.
@bidzej: im szybciej ładujesz litówkę tym raz że mniej zbierze ładunku a dwa szybciej się ją zajedzie. To też jeden z argumentów dlaczego elektryki są gorsze od spalinówek. tam pojemność baku po czasie nie spada.
Niektórzy mówią, że przeciwnicy elektryków to ciemna masa i są wrogami nowości XD jest na odwrót. bo nie wiem dlaczego ktoś chciałby przechodzić na coś gorszego. Tym bardziej że elektryki już byly na rynku, wystartowały na