Wpis z mikrobloga

@Szinako: A Ty aż tak nie mogłeś wytrzymać do końca bana bez pisania swoich mądrości na tagu że aż musiałeś założyć multikonto? xDD Nie no ale na poważnie współczuję ci, powinieneś się chyba udać do specjalisty bo to już jest uzależnienie....
  • Odpowiedz
Smieszne trochę bo Bayzedman przeliczając średnio na tydzień dodaje mniej więcej tyle samo nowych postów jak i komentarzy na mikroblogu co ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@YoungBoniekk: Ale wiesz, że matematyka ma to do siebie, że nie da się jej oszukać? Wykonaj te obliczenia według których zbliżam się do Bayzeda. Bo według moich obliczeń licząc same dodane komentarze i wpisy na mikroblogu to Bayzed dodaje średnio 38%
  • Odpowiedz
@Szinako: Nie wiem jak ty to liczysz, ale mi wychodzi inaczej xD
Dla ułatwienia:
Liczba tygodni konta
Liczba postów dodanych, liczba komentarzy
Średnia liczba postów dodanych na tydzień, średnia liczba komentarzy na tydzień.
Znaleziska, plusy itp. mnie nie interesują.
YoungBoniekk - @Szinako: Nie wiem jak ty to liczysz, ale mi wychodzi inaczej xD
Dla u...

źródło: obl

Pobierz
  • Odpowiedz
@YoungBoniekk: Już widzę gdzie zrobiłeś błąd, ale jak widać bayzed tego nie wyłapał tylko jak zwykle bez myślenia dał plusa.
Ja wykonywałem obliczenia do dni, a nie tygodni. Ja mam konto nie od tygodnia (7) tylko od 12 dni a więc celowo lub nie ale prawie podwoiłeś mi średnią komentarzy. Mam nadzieje, że to wypadek przy obliczeniach, a nie celowe działanie, bo byłoby to bardzo niemiłe.
  • Odpowiedz