Wpis z mikrobloga

cykl kebaba na rapackiego:
- zjadłbym sobie takiego węgorza giganta
- spory ale dam radę
- jasny gwint chyba nie dam rady
- dałem radę ale jakim kosztem, zaraz się zerzygam nigdy więcej nie zjem kebaba
- zjadłbym sobie takiego węgorza giganta

#szczecin
  • 10
  • Odpowiedz
@krucjan: ja biore mega rollo samo mieso chyba tam za 32 czy 35zl na wieczor i mam kolacje, i potem sniadanie, i na obiad jeszcze z sałatką zjem.
Jak sie przyjdzie w godzinach duzego ruchu to daja malo miesa i duzo tortilli. W srodku wysokosci kebsa zdarza sie 5-7 warstw. Male cebule i ogry maja mniej warstw niz to rollo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TomekNAUK różne się trafia, dzisiaj miałem takie wypieszczone że hej a sera aż za dużo i placek cieniutki, ale czasem trafi się takie jakieś mizerne że nawet zapijac nie trzeba ale i tak je lubię, to ludzie a nie maszyny robią bądźmy wyrozumiali
  • Odpowiedz
@krucjan: sama pracowalem w kebabie 15 lat temu przez 3 miesiace i wiem jak jest. Przychodzil jakis cwaniak albo gbur to ladowalo mu sie samą kapustę i mięsa malo:) Albo walilo tyle sosu i cielo sie bułę głeboko ze kebs w bulce przeciekal dołem, pozniej mielismy beke jak ktoryś sobie uświnil wyprasowaną koszule na balety albo spodnie sosem xd
Jak sie wezmie np. samego kurczaka a maja kurczaka malo to zawsze
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@KarmelowyJeremiasz a to tylko jedna z jego zalet.
w każdym razie ja się nie zachwycam, jest duży i tani, chyba nie idzie w tym mieście za 30 zł dostać więcej żarcia niż ten ich gigant. a w smaku jest ok, ser dużo go ratuje, że jest normalny żółty ciągnący się i nie żałuja go. jakby nie ten ser to pewnie bym tam nie chodził
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: Nie zachwycam sie, ale jest lepszy niz wszystko w okolicy. Wczesniej czesto zamawialem chilli kebab, czasem kinga (ale to jest gowno dopiero). Take out ma naprawde wg mnie spoko smak i sosy. Dla mnie cena akurat drugorzedna, takze jak masz jakies sugestie, gdzie mozna opierdzielic dobrego kebsa w okolicy to daj znac
  • Odpowiedz