Wpis z mikrobloga

Bardzo interesuje mnie, jak firma R będzie radziła sobie w dzisiejszych trendach. Obecnie większość gier jest wydawana jednocześnie na wszystkich głównych platformach (Xbox, PlayStation, PC), często również w ramach subskrypcji typu "game pass". Jestem ciekaw, czy firma powróci do polityki sprzed lat, która była bardziej restrykcyjna, podobna do "walki z piractwem", biorąc pod uwagę obecne realia rynkowe. Czyli brak wydania PC-towego i czekanie 2 lata na GTA xD

#gry #gtav #gtavi #rockstargames
  • 7
@juda-goldbergstein: Może teraz z racji że konsole są bardzo podobne do PC to czas się skróci z tych dwóch lat. RDR 2 na PC chyba wyszło po roku od premiery na konsolach.
Zresztą ta walka w piractwem to tak średnio bym powiedział, bo na PS2 piractwo było na porządku dziennym i już w roku wydania GTA III już były modchipy. Podobnie piractwo na Xboxie 360 w czasie GTA IV i GTA
@biskup2k: prawie 2 lata po premierze na PS3 i X360 i jakoś rok po premierze na PS4 i X1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@vulcanitu dopiero łatki jakoś poprawiały grę, przynajmniej GTA IV i dodatki, bo czyste wersje to był mem XD pamiętam jak instalowałem premierową, oryginalną grę to pół dnia spędziłem na paczowaniu wydania żeby dało się w to grać w normalny