Wpis z mikrobloga

3 miesiące nad tym myślałem. O niej i czemu nie wyszło. To prawda, była niedojrzała emocjonalnie, dawała sprzeczne sygnały, totalnie źle mnie oceniła moje zdolności personalne. Ale zrozumiałem pewne rzeczy. Po pierwsze jestem mężczyzną, i jeżeli napotkam babę, która wychodzi z inicjatywą to spoko, ale jeżeli znajdę nieśmiałą to jako mężczyzna powinienem być gotów z niej wydobyć odwagę. Długo nie mogłem zrozumieć czemu dziewczyna, która na początku dawała taki effort tak szybko przestała to robić jak tylko się lekko wycofałem przez overthinking. Uświadomiłem sobie, że kobiety nawet te najpiękniejsze są nieśmiałe i boją się odrzucenia bardziej niż mężczyźni, którzy nigdy nie gadali z nikim poza swoją matką. Ja jej dalem te odwagę, a później odebrałem nie widząc w niej kobiety idealnej. Ona nigdy nie uciekała odemnie na tych imprezach, bo chciała się mną bawić, a dlatego, że miała tak miękkie nogi przy mnie, że nie wytrzymała napięcia. Ja nie mogłem tego zrozumieć bo miałem kompleks, że jestem brzydki. Ja nienawidzę swojego wyglądu, mordy, kształtu czaszki, łysiny. Jak widzę się w lustrze lub na zdjęciach to mi się rzygać chce. Mogłem zrozumieć, że komuś się podobam, ale jej zachowanie odbierałem jako utratą zainteresowania mną, a nie strachem przed odrzuceniem. Było to dla mnie nie do pomyślenia, że mogę się komuś podobać tak bardzo, że będzie się bał że mną rozmawiać. Zrozumiałem, że należy mieć cierpliwość do kobiet, bo ja chciałem od razu tu i teraz dowodów, że chce ze mną być, zrozumiałem też, że muszę wychodzić z inicjatywą, że z kobietami trzeba inicjować rzeczy, a nie czekać na zielone światło, zrozumiałem, że należy trzeba im dawać małe dowody miłości czy zainteresowania, i należy mieć dobre kontakty z jej koleżankami, które olałem.

Byłem zamknięty w sobie czekając na kobietę, która wydobędzie że mnie wewnętrzne dziecko, kiedy to ja jako mężczyzna mam wydobyć z niej jej wnętrze. Mam dość mojego charakteru ofiary, które wojsko próbuje mi narzucić lub wzmocnić. Będę wychodzić do bab.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #wyjsciezprzegrywu #wygryw #samorozwoj #przemyslenia
  • 8
  • Odpowiedz
była niedojrzała emocjonalnie, dawała sprzeczne sygnały, totalnie źle mnie oceniła moje zdolności personalne


@guminbear: przepis na problemy w przyszłości
  • Odpowiedz
To prawda, była niedojrzała emocjonalnie, dawała sprzeczne sygnały, totalnie źle mnie oceniła moje zdolności personalne.


@guminbear: I to powinien być koniec tego wpisu. Reszta to niestety cope. Z gówna bata nie ukręcisz.
  • Odpowiedz
  • 2
@guminbear

jeżeli znajdę nieśmiałą to jako mężczyzna powinienem być gotów z niej wydobyć odwagę.


jak nie jesteś przystojny to opisałeś gwałt
  • Odpowiedz