Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich jajogłowych ;) Zgodnie z zapowiedziami sprzed dwóch tygodni usuwam z ligi @Everbro i @Synonimdobra. Nie było z ich strony żadnego kontaktu. Nowi uczestnicy to @BDJQP (wracający po rocznej przerwie) i @TheGreatest. Witam w naszym gronie. Mam nadzieję, że przyłożycie się do gry jak pozostali uczestnicy. Wracam również z pytaniem o ewentualną nagrodę dla zwycięzcy, choćby nawet symboliczną. Czy jesteście za tym, aby dołożyć niewielka kwotę do wspólnej puli?
@BrzytwaOckhama
@ticos
@TinkerBell
@Ever_Ns
@Jrv20
@Nerax123
@vincii89
@shinX
@Pietal
@dagack
@BDJQP
@TheGreatest

Termin draftu proponuję CZWARTEK 7 września, godz. 20.30. Mamy jeszcze trochę czasu, więc i na korekty terminu jest pora.
#nflmirko #nfl
  • 12
Tak dla nagród, tak dla terminu.
Proponuję rozważenie dwóch zmian w punktacji: dodanie PPR (punktów za złapane podania) i gry na IDP (indywidualnych graczy w defensywie zamiast całych drużyn)
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Tak dla nagród, termin też mi pasuje. Rozważyłbym stworzenia Discorda bo mam wrażenie że wiele osób przestało korzystać z Mirko i już w twoim poprzednim poście przewijały się takie komentarze.

@BrzytwaOckhama przysiągłbym że mieliśmy PPR w poprzednich sezonach i zgoda że bym je zostawił.

IDP imo rozwodni trochę za mocno temat defensywy. Ja preferuję całe ekipy ale się dostosuję
Mi temat Discorda jest całkowicie obcy, więc mam prośbę do pozostałych osób o założenie kanału i wysłanie zaproszeń reszcie grupy. a co do punktacji DEF. Ja wolałbym zostać tylko przy zawodnikach ofensywnych i obronę zostawić tylko drużynową.