Wpis z mikrobloga

  • 64
@Flypho:
Jeśli chodzi o wykonanie w rozumieniu jakości to głównie sprowadza się to do powtarzalności.
Pistolety, które ryglują się przez przekos lufy mają lufę, która po każdym strzale najpierw łapie przekos komorą nabojową w dół (jak na picrel) a potem wraca do oryginalnego położenia.
A to na ile identycznie się ułoży za każdym razem albo na ile luzu będzie miała podczas strzału zależy od jakości i precyzji wykonania.
Nie są to
Polinik - @Flypho: 
Jeśli chodzi o wykonanie w rozumieniu jakości to głównie sprowadz...

źródło: 7djb3ocx33a71

Pobierz
@Flypho: Na poziomie zawodów regionalnych w Polsce jesteś w stanie wygrywać dynamikę z wszystkiego, co jest sprawne. Na poziomie krajowym - powiedzmy że od poziomu pistoletu zrobionego fabrycznie do dynamiki, np Shadowka 1. Nie wiem czy są 3 osoby w PL których umiejętności w dynamice uzasadniałyby kupienie Aliena.
Nie wiem czy są 3 osoby w PL których umiejętności w dynamice uzasadniałyby kupienie Aliena.


@gregor40: no to mało wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pierwsi z brzegu
posio, golo i dominik górski
choć golo już ma alienka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale z glocka kopał ludziom dupska miedzy innymi niżej podpisanemu
@jozef-dzierzynski: W 2016 chyba pół tabeli top10 ipsc to były klocki Gen3 i Shadowki. Strzelectwo nie stoi uu nas (przynajmniej na południu) na jakimś rewelacyjnym poziomie, szczególnie na poziomie lokalnym. Dość mnie bawią te wszystkie tacticoole obwieszeni sprzętem w cenie merca, jak dostają w dupę od chłopaczka z glockiem czy P10.
  • 0
@gregor40: @jozef-dzierzynski

Bo prawda jest taka, że przeciętny strzelec LVL 1/2 a nawet LVL 3 strzela gorzej od swojej broni, a poprzeczka strzeleckiego skilla, w którym to broń zaczyna ograniczać strzelca i trzeba się przesiąść z Glocka/P10/XDM/itp na coś specjalizowanego (jak chociaż CZ Shadow 2), żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki jest postawiona dość wysoko.

No ale do wielu nowobogackich to nie dociera, albo po prostu mają to gdzieś, bo ich stać
@Polinik: wszyscy kupują bo inni mają, wiem że czasami dostaje po dupie nie przez brak skilla a przez to że konkurencja ma lepsze klamy, wiec i ja chce mieć lepszą, proste.
A gdybym miał w #!$%@? hajsu to sam bym kupił aliena bo czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)