Wpis z mikrobloga

Chłop zrobił sobie "przerwę" ze swoją laską. wrócili do siebie po kilku miesiącach i okazało się, że laska zaciążyła z innym xD
Inna parka znajoma. świętoje.bliwi, co tydzień w kościele, czystość do ślubu. laska poszła na panieński i dała się zalać nowo poznanemu typowi - zaciążyła xD

co raz słyszę, że czyjaś córka, siostra wróciła z pracy zza granicy z brzuchem sama bez ojca.

kumpla żona robi w mopsie to 3/4 "klientów" to samotne matki co się dały pozalewać jakimś patusom co tylko dali nasienie i się zwinęli, albo zwinęli ich do puchy.

portale randkowe zasrane młodymi kobietami z dziećmi.

czy wy p0lki robicie cokolwiek innego oprócz parzenia się i zaciążania z przypadkowymi typami? xD

jak w tym kraju ma być dobrze jak tu k.urwa nie zachodzi żadna selekcja partnerów tylko mnożenie się oparte na najniższych instynktach i wypluwanie kolejnych przygłupich na ten świat takich samych jak ich tatusiowie z IQ < 80.

ps. uprzedzając. nie jestem incelem. żyję w stałym związku, ale takie mam obserwacje od dłuższego czasu.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #zwiazki #seks #ciaza #bekazpodludzi #polki #p0lka #p0lki
  • 63
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: Przecież dla kobiety mieć dziecko to lepiej niż żyć bezdzietnie. Dostanie taka 800 plus i inne zasiłki, oraz zapomogi. Alimenty na dziecko w 2018 to minimum 700 zł były (tzn. najczęściej zasądzane), a teraz pewnie tysiak to minimum przy nowych sprawach. Dodatkowo panna nie musi pracować, rodzina czyli tatuś córeczki pantoflarz dołoży do życia i utrzyma, a w dodatku i tak bardzo dużo orbiterów krąży wokół takiej, co z pocałowaniem
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: kijowa obserwacja. Wcale tak nie było zawsze, że są ludzie (bo faceci też), co się puszczają na lewo i prawo, a są też tacy normalni. No chyba, że mówimy o czasach, gdzie dzieci wydawano za 40-latków, żeby powiększyć majątek. Tyle, że wtedy też taka dziewczynka kiedyś dorosła i zdradzała (tu to nawet kompletnie się nie dziwię).
  • Odpowiedz
  • 1
@PerfectEquilibrium

@kazieczkowy: z każdym kolejnym rokiem, z każdą kolejną poznana kobieta dochodzę do podobnych wniosków. Nie warto, nie warto #!$%@?а tracić ani minuty na 99% kobiet. Zostałem wychowany i starałem się żyć w wierze że można trafić i spotkać kogoś uczciwego, wiernego i okazujacego wsparcie. Tymczasem spotkałem się ze zdradami, kręceniem równoległe na boku będąc w związku tylko po to by błyskawicznie zmienić partnera, traktowaniem mężczyzn przedmiotowo, ogromem klamstw i kretactw.
  • Odpowiedz
  • 3
@not_me

@kazieczkowy: kijowa obserwacja. Wcale tak nie było zawsze, że są ludzie (bo faceci też), co się puszczają na lewo i prawo, a są też tacy normalni. No chyba, że mówimy o czasach, gdzie dzieci wydawano za 40-latków, żeby powiększyć majątek. Tyle, że wtedy też taka dziewczynka kiedyś dorosła i zdradzała (tu to nawet kompletnie się nie dziwię).


temat nie jest o gościnności w kroku p0lek tylko o tym z jaką
  • Odpowiedz
jak w tym kraju ma być dobrze jak tu k.urwa nie zachodzi żadna selekcja partnerów tylko mnożenie się oparte na najniższych instynktach i wypluwanie kolejnych przygłupich na ten świat takich samych jak ich tatusiowie z IQ < 80.


@kazieczkowy: a wykopkowe przegrywy dalej nawet za rękę nie trzymały. Czy to sprawiedliwość?
  • Odpowiedz
Chłop zrobił sobie "przerwę" ze swoją laską. wrócili do siebie po kilku miesiącach i okazało się, że laska zaciążyła z innym xD

Inna parka znajoma. świętoje.bliwi, co tydzień w kościele, czystość do ślubu. laska poszła na panieński i dała się zalać nowo poznanemu typowi - zaciążyła xD


@kazieczkowy: Lepiej napisz jaki był ciąg dalszy tych historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętajcie inbe w ordo iuris? To świat prawników (nie patoli) a zachowanie jak w typowej patologii. Mam wrażenie, że nasze witaminki to hormonalna patola bez względu na status społeczny.


@exzozol: A witaminki. Czyli faceci z nimi nie uprawiają seksu i nie gwałcą logiki, ani poglądów, ok.
  • Odpowiedz
ps. uprzedzając. nie jestem incelem. żyję w stałym związku, ale takie mam obserwacje od dłuższego czasu.


@kazieczkowy: nawet gdybyś był to z prawdą trzeba się zgadzać niezależnie kto ją wypowiada.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Jak kobieta nie zgodzi się na zbliżenie, to do niego nie dojdzie. W innym wypadku jest to gwałt. A z tego co pamiętam, to ta kobieta postanowiła być z kochankiem. Innymi słowy, nawet jeśli facet chce być z kobieta, a ta nie chce być z nim, to do niczego nie dojdzie. A skoro jest z kochankiem, to zaakceptowała niemoralną propozycje. Mogła powiedzieć nie, ale z jakichś względów tak nie zrobiła.
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: 9/10 poznanych lasek na Badoo/Fotka ma dzieci, zazwyczaj nawet dwoje i różnych ojców. Patologia na maxa.
Mogą zapomnieć o fajnym facecie na poziomie, bo taki nawet na taką nie spojrzy.
  • Odpowiedz
ak kobieta nie zgodzi się na zbliżenie, to do niego nie dojdzie.


@exzozol: Wiadomo, ona się godzi, a on jest bez winy. Dosłownie 2 letnie niedopowiedzialne dziecko. Ani nie inicjował, ani nie zachęcał, ani nie chciał. Ot, zgwałcony.

Mogła powiedzieć nie


On też.

Ciekawe że macie przegrywy taką zdolność do usprawiedliwiania mężczyzn mimo że odpowiedzialność jest taka sama bo decyzje takie same. I ta strona decyduje się na seks i ta.
  • Odpowiedz
  • 7
@Rinter

>Chłop zrobił sobie "przerwę" ze swoją laską. wrócili do siebie po kilku miesiącach i okazało się, że laska zaciążyła z innym xD

>Inna parka znajoma. świętoje.bliwi, co tydzień w kościele, czystość do ślubu. laska poszła na panieński i dała się zalać nowo poznanemu typowi - zaciążyła xD


@kazieczkowy: Lepiej napisz jaki był ciąg dalszy tych historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)


w obu przypadkach po różnych turbulencjach
  • Odpowiedz
kapitan państwo przecież będzie utrzymywał obce bachory


@lexico: Kapitań państwo będzie dawał ukradzioną kasę od obywateli na utrzymanie obcych bachorów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

Ciekawe że macie przegrywy taką zdolność do usprawiedliwiania mężczyzn mimo że odpowiedzialność jest taka sama bo decyzje takie same. I ta strona decyduje się na seks i ta. No ale winne są tylko kobiety, wiadomo.

Tylko to kobiety powinny się bardziej zabezpieczać tym bardziej podczas przygodnego seksu z nieznajomym, bo zostaną samotnymi madkami, a dziecko będzie miało wpisane w rubryce ojciec nieznany. W dodatku kobieta ma ponad 10 sposobów antykoncepcji
  • Odpowiedz
wieszasz psy na kobietach ale faceci też ruchają i też ani myślą o zabezpieczeniu. Oczywiście nie uważam że to spoko że laski dają nowo poznanemu facetowi na imprezie, zwłaszcza jak są w związku, co nie zmienia faktu że ruchają się dwie osoby i obie ponoszą tego konsekwencje. Ale jak wynika z Twojego postu Ci faceci się nie poczuwają do wzięcia odpowiedzialności za rodzinę. Często nawet normalni mężczyźni nie chcą wziąć odpowiedzialności, ale
  • Odpowiedz
Tylko to kobiety powinny się bardziej zabezpieczać tym bardziej podczas przygodnego seksu z nieznajomym


@Nowystaryziel: A faceci muszą się zabezpieczać by nie płacić alimentów. No ale ja wiem, łatwiej się wymigać bo prawo jest antyżeńskie, nie?

W dodatku kobieta ma ponad 10 sposobów antykoncepcji


Podwiązanie jajników - najskuteczniejsze, jest zakazane.

Fakty wyglądają tak, że na dzień dzisiejszy mamy ponad 2,5 mln samotnych matek


To źle świadczy o obu płciach, a nie
  • Odpowiedz