Wpis z mikrobloga

Hej czy są tu #niebieskiepaski ,którzy mieli w życiu mało kontaktu z kobietami,ale znaleźli różową??Jak wam się to udało.Sam nigdy nie miałem żadnych rówieśników płci żeńskiej i tylko z chłopami się zadawałem a z dziewczynami to w ogóle.Decydowały o tym dwa czynniki moja nieśmiałość i brak okazji do poznania jakiegoś różowego paska(Od gimnazjum przez technikum aż po studia zawsze natrafiałem na samych chłopów).
#rozowepaski #zwiazki #przegryw
  • 27
@janciopan: Tinder to strata czasu.sam próbowałem przez tydzień i miałem jedną parę i nawet fajnie się nam gadało,ale na drugi dzień już się nie odzywała(nie mam pretensji,gdyż nawet palnąłem głupotę w jednej wiadomości,ponieważ nie zrozumiałem o co lasce chodzi). Potem już mi się nie chciało lajkować tych profili.
@NiebieskiMiszmasz: Będę z tobą szczery - praktycznie każdy sposób poznawania kobiet to jest droga przez mękę bo liczy się brutalna statystyka. Uproszczając na 100 prób masz z 5 udanych. Tinder tak wygląda, speeddating tak wygląda, jak kogoś interesuje to podchodzenie tak wygląda. Jak jesteś niemoralny i masz w dupie krzywdę innych to najłatwiejszym sposobem jest odbicie zajętej dziewczyny bo są one łatwiejsze.

Łatwy sposób na poznawanie kobiet masz w liceum, max
@NiebieskiMiszmasz: Ale co do tindera gdybym nie próbował na nim to byłbym czarodziejem i strzelał fireballami bo tam poznałem większość lasek. Później były jakieś hermetyczne fora na których bardzo się wyróżniałem.

W realu w moim towarzystwie 99% kobiet jest zajęta a ten 1% singielek to przeważnie singielki z wyboru.
@brunetroll089: Z tym zagadywaniem na żywo to sytuacja jest podobna jak wszędzie - większość lasek będzie zajęta i nawet jak będą ci dawać jakieś wstępne zainteresowanie to często chodzi o połechtanie ego.

W polsce brakuje około 1 mln młodych kobiet i to widać, o ile singli to trochę znam to singielki to jedynie z wyboru. Większość kobiet jest zwyczajnie zajęta. Stąd masz orbiterów którzy dosłownie latami czekają aż komuś się związek
@brunetroll089: Kiedyś chodziłem z dziewczyną która miała bardzo niskie poczucie wartości i przez przypadek odkryłem że robiła sobie screenshoty rozmów z typami którzy jej wyznawali miłość, pierdo-lili kompletne farmazony, i tego było absurdalnie dużo.

Wtedy mi to trochę zniszczyło poczucie wartości bo zdałem sobie sprawę jak łatwo jestem zastępowalny i jak zdrada jest łatwa dla kobiety.
@brunetroll089: Jop, czasami mi się zdarza zagadywać do ludzi, i jak zagaduje do kobiety a chłop czy orbiter jest w pobliżu to widzę te spojrzenie jakby chciał mnie zabić i się nie dziwię nie mam złości bo jak sam miałem dziewczynę i z nią wychodziłem albo byłem na randce to typy potrafiły na bezczela podchodzić i udawały że mnie nie ma.

Raz na domówce jak byłem z laską to typ ją