Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z tagów #telekomunikacja orientuje się na temat możliwości przeniesienia wyłączonego numeru? W zasadzie abonent ma możliwość przeniesienia numeru do 30 dni po wyłączeniu, #play wyłączył mi numer po odstąpieniu od umowy i próbuję odzyskać swój numer, odbijam się od ściany od fioletowych bo nie chcą przywrócić numeru, każdą reklamację odrzucają. Do innej sieci nie mogę przenieść bo każdy operator wysyła sms weryfikacyjny z kodem którego oczywiście nie mogę odebrać. Miał ktoś taki przypadek i potrafi mi powiedzieć czy jest szansa na odzyskanie tego numeru? Play na czacie twierdzi że przywrócić go nie może i twierdzi, że mam iść do innego operatora i przenieść nieaktywny numer, nie bardzo wiem jak to zrobić skoro nie mogę odebrać tego kodu sms..
wołam jeszcze #orange #plus #tmobile
  • 5
  • 0
@krzywy_kanister: przenosiłem numer z innej sieci do Play, numer zdążył się przenieść w ciagu 14 dni w których mogłem odstąpić od umowy - umowę wypowiedziałem bo zasięg okazał się być gorszy niż w poprzedniej sieci a dodatkowo telefon który kupiłem nie łapał wifi calling, przy odstąpieniu zaznaczyłem że chcę zachować numer i w tym celu poprosiłem aby przenieśli go do oferty na kartę. Bez informacji o tym, że numer będzie wyłączony