Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem w sumie serio mogło tak być, że na początku Wentyl się Julce podobał i chciała mu dać szansę - nie robiłabym z niej aż tak wyrachowanego gracza bez serca XD Ale po tym co pierwszy raz usłyszała na wyroczni i nie skonfrontowała tego z Wentylem, to już wiadomo było co się święci XDD #hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
@leemealitie: Ja też tak myślę. Była nim serio zainteresowana, wypytywała, jaki jest poza hotelem i chciała, by coś wynikło z tego romansu. Wentyl był Wentylem i zachowywał się jak Wentyl, więc nie była go pewna, a odpowiedzi wyroczni mieszały jej w głowie. W dniu finałowym, gdy pewny siebie Grzesiek nie chciał odpowiedzieć Julce na pytanie, czy rzuci kulą, wspominał non stop Magdę i po raz kolejny ignorował jej zarzuty o macanie
  • Odpowiedz
@Czyps-czyps: Dla mnie Wentyl jest tak odpychający, że trudno mi pojąć, że mógłby się komuś spodobać fizycznie. Moim zdaniem ujął Julkę tym, że się w niej zadurzył. Ona potrzebowała czuć się wyjątkowa, być zaopiekowana i rozpieszczana, a Wentyl dawał jej nadzieję na takie traktowanie. Gdyby nie był idiotą, który nie umie się powstrzymać przed macaniem innych lasek i molestowaniem ich swoim zaganiaczem, gdyby miał ciut więcej rozumu, by zrozumieć, że seksistowskie
  • Odpowiedz