Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To uczucie gdy jest sierpień, masz 46 dni urlopu, ale stan cywilny kawaler i bez dzieci, więc na urlop możesz liczyć co najwyżej pod koniec października i to krótki, bo wtedy się blackmonth zaczyna. W standardowych terminach areczku to jeżdzą rodziny z dziećmi

Kolejny dozwolony termin dla przegrywa to dopiero marzec po feriach zimowych

#pracbaza, #korpo, #korposwiat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @heniek_8: @Mathas

No niestety nie jeżdzę do ciepłych krajów, moim celem są zwykle góry w europie. Więc moje okienko pogodowe jest mniej więcej między majem a połową października, jeżeli pogoda sprzyja

Bardziej mi chodzi o to że firma woli wypłacać mi co roku prawie miesiąc zaległego urlopu niż wypuścić na dłużej niż 3-4 dni

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @heniek_8: @Mathas @fff112

Jezdze w góry w europie. Moje okienko pogodowe to mniej więcej maj-październik, z sezonem czerwiec-sierpień(maj i październik w wyższych partiach to zalega śnieg)

Bardziej mnie śmieszy sytuacja, że korpo woli mi co rok płacić za prawie 2 miesiące niewykorzystanego urlopu niż puścić chociaż raz dłużej niż na 3-4 dni xD

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Jezdze w góry w europie. Moje okienko pogodowe to mniej więcej maj-październik, z sezonem czerwiec-sierpień(maj i październik w wyższych partiach to zalega śnieg)

Bardziej mnie śmieszy sytuacja, że korpo woli mi co rok płacić za prawie 2 miesiące niewykorzystanego urlopu niż puścić chociaż raz dłużej niż na 3-4 dni xD

@mirko_anonim: cieszyc sie nie narzekac! Jak nie mialem dziecka to podrozowalem w fajne miesjca poza sezonem za grosze - przyjmenie i bez tlumow, teraz z dzieckiem wydaje fortune na wakajce i do tego wszedzie tloczno!
dozwolony termin


@mirko_anonim: skislem XDDD

Typie mozesz dzis 11.08.2023 napisac wniosek urlopowy w mailu o urlop od 24.06.2024 na 3 tygodnie.

Z dopiskiem, ze w przypadku braku odpowiedzi w przeciagu 14 dni wniosek uznajesz za rozpatrzony pozytywnie.
Jak Ty myslisz, ze z dnia na dzien dostaniesz urlop w srodku sezonu to jestes po prostu uposledzony

Btw polecam strone

https://www.kalendarzswiat.pl/urlop/2023

mozna sobie dobrac pod wolne ustawowo.
Pytasz teraz serio? I jak uargumentujesz to usprawiedliwienie? „Proszę o zwolnienie Briana z lekcji w ciągu najbliższych dwóch tygodni ze względu na wyjazd wakacyjny/rodzinny”?

@Mathas: TAK.
Jak dzieciak ma minimum 50% obecności na zajęciach to nic mu nie mogą zrobić. Dwa tygodnie nie popsują mu tych statystyk, a nawet jeśli (bo np. później zachorował lub wagarował) to najpierw sprawdzane jest czy nadąża z materiałem, a dopiero potem frekwencja.
Szkoła to nie