Wpis z mikrobloga

@kaspil

No super, nie zapominaj że Trailer Park w Ameryce to miasteczko przyczep w których mieszka jedna z najniższych nizin Ameryki, zdecydowana większość tych "przyczepek" nie przekracza 25 metrów. Nawiązałeś do "trailer park", to ci odpowiadam. Oczywiście są większe, chodzi mi tylko o te specyficzne miejscówki amerykańskie. Wiesz, w Polsce niektórzy na działce rod mają kurnik z kilku desek a inni normalnie wymurowany dom, czy murowany dom całoroczny przeważa i ktoś na
@kaspil Ale to dla bogaczy, nie dla nizin.

Amerykanie nie śmieją się z domków na kółkach, Amerykanie śmieją się z ludzi którzy mieszkają na takich osiedlach a tam ten metraż jej najniższy. Rzeczy które pokazujesz ludzie w Ameryce stawiają na swoich posesjach jako domki dla gości czy jako miejsce do wypoczynku. Przeczytaj mój komentarz wyżej, tylko dokładnie.
Te przyczepy mają 25m2 i ani grama więcej. Domek holenderski na kołach ma 25 metrów stąd wziąłem ten wymiar, wyobraź sobie jak duże to musiało by być żeby osiągnąć 100m... Zacznij weryfikować informacje. Dorzucam również zdjęcie domku holenderskiego


@Notabene: nie... to nie jest brednia

te przyczepy w usa mają po 100 metrów tutaj na przykład przyczepa 100m2 obok stoi jeśli się nie mylę ford f250
Sprus - > Te przyczepy mają 25m2 i ani grama więcej. Domek holenderski na kołach ma 2...

źródło: 60-office-min

Pobierz
@kaspil: Ziomuś chodzi mi o zasadę. ChatGPT nigdy nie był uczony odpowiadać zgodnie z prawdą - jego odpowiedzi mają brzmieć ładnie, a ich ewentualna prawdziwość merytoryczna jest przypadkiem; równie często zmyśla i nie da się tego odróżnić. Więcej sensu ma zadawanie pytań Bing AI, który jest czatbotem zintegrowanym z wyszukiwarką internetową i potrafi uźródłowić swoje wypowiedzi.