Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Zgrywajac_twardziela swoją drogą polecam strefy pvp. Dużo mobów i spory drop. I co najważniejsze moby nie skalują się 5 leveli w dół tylko są na twoim levelu. Warto biegać w przerwach od helltide'ów i NMD, a i punkty do szeptów można też zbierać łatwo. Chociaż nie polecam jak się jest na niższym levelu, bo wtedy jesteś po prostu zwierzyną do farmienia xD ale te lokacje propsuje, bo miks pvp z pve jest
@Mtsen:
Sprawdziłem te uszy, one wypadają losowo więc to od farta zależy xd Trochę słabo, w 2 to zawsze dopiło i można było sobie zostawić na pamiątkę, że się kogoś mocnego ubiło, a tutaj jak to raz dropi raz nie to sensu w tym nie ma wielkiego xd

Trochę latałem na tym PVP, ale za dużo tam aspektu hazardowego jak dla mnie xd Zbierasz te ziarenka, a ktoś nagle może Cię
via Android
  • 1
@Zgrywajac_twardziela ponoć najbardziej optymalne do expienia są moby 10 leveli wyżej od ciebie, bo wtedy masz bonus 15% do expa. Powyżej tej różnicy exp się już nie skaluje w górę wyżej, więc zawsze to będzie tylko bonus 15 proc względem twojego levela. Więc jak chcesz się skupiać stricte na łatwym i szybkim levelowaniu to ranga z mobami 10 leveli wyżej od ciebie.
@Mtsen:
Kurde ale trochę się boję, że może się trafić taki którego nie będę w stanie zrobić i mi pieczęć przepadnie, no nic pomyślę, dzięki za info w każdym razie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Chociaż z drugiej strony, to ten o prawie 10 lvl wyższy wcale nie był jakiś trudny i jedyna różnica była taka że musiałem bardziej pilnować hpków i dłużej mielić przeciwników xd