Wpis z mikrobloga

Kurde, miałem ogromną ochotę na pizzę, w sumie nie jadłem jej już z pół roku.
Wchodzę na pyszne i po sprawdzeniu cen już mi się ode chciało, se zjem chleb albo tosty.

Prawie 100zł za dwie średnie pizze to przesada, 2x pizze 30cm za 89.99zł kto za to płaci, że to tyle kosztuje? (°°

  • 10
  • Odpowiedz
kto za to płaci, że to tyle kosztuje?

@MePix: ja, ze 3x w tyg

ale znajdziesz myślę, że spokojnie tańszą opcję, dobra włoska pizza od 30zł, oczywiście bez jakiś szaleństw w składnikach. Margherita/marinara to czasem nawet i poniżej 30zł, ale strzelam, że nie chcesz takich.
I jak ma być taniej to lepiej zrobić spacer i zjeść na miejscu
  • Odpowiedz
inaczej smakuje z pizzeri niż własna

@MePix: niekoniecznie, ale żeby smakowała tak samo to trzeba trochę zainwestować w piecyk taki co grzeje z 400st+ i składniki - odpowiednią mąkę itp. Kwestia wprawy i smakuje jak z włoskiej pizzeri. Znajomy jak robi to jedynie do kształtu można się przyczepić.
  • Odpowiedz
@Vadzior w teorii to classice zrobisz w domowym piekarniku, w praktyce to już w piecyku kopulkowym za te 400 zł idzie coś ukręcić, ale to nadal nie będzie to. no min 1k trzeba zainwestować w piec albo piec + mody żeby to miało jakos ręce i nogi. finalnie i tak kończy się na piecu za kilka kafli, ale wtedy to już robisz toalny sztos.
  • Odpowiedz