Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy, mam opcję wzięcia całkowicie nowego iPhone 14 Pro za ~3700 (zakup za mile lotnicze Miles&More które niedługo się kończą). Czy w moim wypadku wzięlibyście 14 Pro czy czekali na 15 Pro, które znowu może kosztować ponad 6k na premierę?
#apple #iphone
  • 5
15 Pro, które znowu może kosztować ponad 6k na premierę?


@jestemmimas: mówi się, że zbliżająca się generacja ajfonów, zwłaszcza w wersji pro, będzie zauważalnie droższa niż na dotychczasowe premiery. słabszy dolar może pomóc, ale raczej spodziewałbym się podwyżki.

tak czy inaczej brałbym teraz 14pro - zawsze można sprzedać po premierze 15
@StanSwiderek @advert A wiecie może jak ostatecznie jest z tą baterią? Teraz mam 13 Pro i jestem zadowolony, ale też nie korzystam z telefonu niewiadomo jak bardzo. Zastanawiam się jak rzeczywiście to SOT wygląda podczas użytkowania przez normalnego człowieka a nie recenzenta z YouTube xd
@jestemmimas: ja mogę się wypowiedzieć na temat 12 pro maxa, ale myślę ze 13 pro była podobna
jak 3 lata mam ten telefon tak bateria cały czas długo działa
wiadomo, że na wszelki wypadek sobie biorę powerbank bo czasem człowiek zapomni dzień przed naładować telefon, ale ogólnie to sobie chwalę. Jedynie warto jest włączyć sobie opcje 5g auto, bo często LTE spokojnie wystarcza a o wiele mniej baterie zużywa. No i
@jestemmimas: przy okazji tez można w ustawieniach sprawdzić jakie aplikacje ciągną dane w tle. Nagle się okazuje ze nie potrzebujesz stałego odświeżania apki której używasz dosłownie raz dziennie i już kolejny oddech dla baterii. Po niecałych 3 latach 85%, ponoć poniżej 80 warto robić zmianę baterii bo wtedy spowalnia, nie wiem, nie doszedłem jeszcze do tego momentu, póki co śmiga i nawet kolejne wersje systemu nie pogorszyly mi wyników, a przynajmniej