Wpis z mikrobloga

Użytkownik @sportingkielce zalewa wykopalisko cała masą znalezisk, ale niestety nie wystarcza mu to i wykopuje je manipulując głosami z użytkownikami:

@dario-str 64% 16

@MKJohnston 64% 16

@serial28 80% 20

@Insine 80% 20 (i dodatkowo wykopuje go serial28 88% 22)

@franekfm 88% 22

Wartości przy nickach mówi jaką cześć z ostatnich 25 znalezisk wykopał im @sportingkielce, oni zaś wykopują mu jeszcze więcej (96/100% patrz screen). Czy chcemy by #wykop był miejscem z ciekawymi treściami wyszukanymi i wybranymi przez społeczność czy chcemy by jakaś wąska grupa wciskała na własne treści?

#abw @wykop @anonim1133 @damiinho @HorribileDictu
źródło: comment_SZiV3WZLZYTPyGo1nkCHQCOWdtypV7ao.jpg
  • 131
@antros: nie chodzi nawet o to, że wykopują się nawzajem, bo to się w sumie może zdarzyć przy ludziach o podobnych poglądach czy zainteresowaniach. Ale problemem jest, że oni masowo dodają znaleziska bez czytania (kilkanaście dodanych znalezisk w minutę) i tak samo bez czytania je sobie wykopują (kilkadziesiąt wykopanych artykułów w kilka minut). Nie chodzi tu nawet o politykę, ale przez to wykop zamienia się w śmietnik z losowymi artykułami z
źródło: comment_4dkaStFVA8e9hS4tLhRKRvlXFEUJi3sp.jpg
@sponge: Ty mi tu nie pisz o moich zainteresowaniach które huy cię obchodzą tylko odnieś się do linka o zakopywaniu jako duplikat bez podstawy.Zaraz za tobą zaczęli zakopywać twoi towarzysze jako dupli w odstępie jakiś 5 minut...Jak to wytłumaczysz się pytam???
może ja znam te artykuły bo wcześniej je przeczytałem


@franekfm: może, a możę nie, a może Elfik też kiedyś się tak tłumaczyła, a może Boga nie ma.

Nie piszę tu o dodawaniu znalezisk, bo nawet dodawanie 4 co 3 godziny z przeczytaniem ich nie jest aż takim wyczynem. Liczy się tutaj fakt wykopywania.