Wpis z mikrobloga

Ostrzeżenie dotyczące programu partnerskiego ComperiaLead!

Chciałbym podzielić się z Wami moim osobistym doświadczeniem związanym z programem partnerskim ComperiaLead. Stałem się świadkiem sytuacji, w której ComperiaLead odrzuciła alarmująco duży odsetek wniosków przekazanych do banku – w moim przypadku sięgnął on nawet 100%. Konkretnie mówiąc, ponad 50 z moich wniosków zostało odrzuconych bez podania jasnej i konkretnej przyczyny.

Z tego co udało mi się wywnioskować szukając opinii o tej firmie w sieci, nie jestem jedynym, kto napotkał trudności podobne do moich z tą platformą. Dowiedziałem się, że specjaliści z Comperii rzekomo od kilku miesięcy analizują mój "tajemniczy" przypadek. Wysłałem już do nich sporą ilość maili w poszukiwaniu wyjaśnień, jednak do tej pory nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi. Przypominam, że pierwotnie wnioski zostały przekazane do banku w marcu, a teraz, mimo że nadszedł już sierpień, nadal pozostaję bez odpowiedzi na moje zapytania.

Z mojej perspektywy, takie doświadczenia z ComperiaLead budzą wiele pytań dotyczących ich przejrzystości i uczciwości wobec partnerów. Jeśli rozważasz współpracę z tą firmą, zachęcam do dokładnego zapoznania się z opiniami innych użytkowników i podjęcia świadomej decyzji. Przy doborze partnera warto kierować się nie tylko potencjalnym zyskiem, ale też zaufaniem i komunikacją.
  • 1
@mlattari68: Ty możę po prostu skończ te kombinacje swoje, weź uczciwie się do pracy i nie będziesz miał takich problemów w ogóle, ciężką pracą się ludzie bogacą a nie jakieś szemrane bóg wie co z bóg wie kim, tylko czekać aż afera wybuchnie was aresztują ABW jakieś nad ranem i wszyscy cwaniaczki będziecie w pierdelku za te machlojki finansowe, ja wiem co mówię
z fartem