Wpis z mikrobloga

Cześć mam pytanie. Miesiąc temu rozwiązałem umowę z Polsat Box. Dzis otrzymalem list że musze zaplacic 960zl, bo nie oddalem dekodera. Nie wiedziałem że dekoder musze oddać. Wiem ze to moje niedopatrzenie, ale pierwszy raz rezygnowalem z takich uslug. Umowa trwala około 5 lat. Telewizję opłacałem po 80 zloty miesiecznie przez 3 lata i 110 przez 2. Niee dostalem od nich zadnych informacji, że ten dekoder musze oddac. Czuję się trochę naciągnięty bo kiedys bywaly sytuacje ze spoznialem sie z płatnością i wtedy bombardowali mnie smssami i e-mailami a teraz przez miesiąc cisza a pozniej taki przyjemny list. Był ktoś w podobnej sytuacji? Można to jakoś załatwić?
#polsat #polsatboxgo
  • 15
  • Odpowiedz
Niee dostalem od nich zadnych informacji, że ten dekoder musze oddac.


@Dave36PL: przyniesły kazały podpisać my nie czytali a tera cza płacić
  • Odpowiedz
@Dave36PL: no wiadomo, ale skoro podpisałeś to jesteś uwiązany. Możesz najwyżej próbować się dogadać żebyś oddał ten dekoder. Napisz do nich tylko nie z ryjem że cię oszukali tylko normalnie
  • Odpowiedz
@Dave36PL: hmm, no mnie tam się telepie z tyłu głowy, że dekodery to się raczej dzierżawi czy coś tam, choć nigdy nie miałem swojego. Powinni jakoś to zaznaczyć, ale czy rzeczywiście pamiętasz czy tych pięć lat temu nie było to napisane poza tą 40-stronicową umową?

Na pewno słabe by było, gdyby oddanie dekodera nie poskutkowało przynajmniej obniżeniem tej opłaty.
  • Odpowiedz
  • 0
@zwei: Może i coś było, pewnie powinienem też dopytać co z tym dekoderem robić jak rozwiązałem umowę ale wyslalem do nich e-mail o rozwiązaniu otrzymalem potwierdzenie i tyle. Ten dekoder widzę codziennie rano bo służy mi jako zegarek ale nie wpadło mi przez ten miesiąc do głowy że musze to odesłać. Swoją drogą drogie te sprzęty maja
  • Odpowiedz
@Dave36PL: nie wiem jak polsat, ale canalplus informuje mailowo przy rowiazywaniu umowy ze w ciagu 14 dni od jej konca nalezy zwrocic dekoder, wiec jesli polsat tego nie robi, to troche leca w #!$%@?
  • Odpowiedz