Wpis z mikrobloga

Siemanko mam pytanko
Mam problem z druidem Halsinem mianowicie mam go uratować z obozowiska goblinów ale gnojka tam nie ma xD

Wiec tak gobliny zabiłem wszystkie jakie tam były
Wchodząc do miejsca gdzie powinien on tam siedzieć tez go nie ma a zastałem tam tylko rozszarpane zwłoki goblinów a moje postacie reagowały ze może to być robota tego druida właśnie
Wyczytałem ze powinien on wrócić wtedy do swojej wioski druidów ale problem w tym ze ich zabiłem tez wszystkich xD jeszcze zanim dotarłem do obozu goblinów
Pytanie gdzie ten druid teraz jest? Bo zadanie nadal pokazuje mi ze powinien być w tym obozowisku goblinów coś się zbugowalo?

#baldursgate3
  • 15
@EndThis: no właśnie tam wchodzę i te gobliny co miały go pilnować są pokonane rozszarpane xD kraty w celi #!$%@? a moje postacie zaraz po wejściu do tego miejsca mówią ze to na pewno sprawka tego druida ale całe to pomieszczenie sprawdziłem i nigdzie go nie ma a wątpię żebym przeoczył takiego dużego misia xD

Sprawdziłem tez filmiki na YT i tak jest to dokładnie to miejsce które sprawdzam wiec nie
ta wiedźma to największa #!$%@? w całym 1 akcie xD


@Kruk_98: No ja właśnie ją sobie na koniec zostawiam, bo czuję że tam dużo gówna jest xD
A kiedy mogę się spodziewać zakończenia aktu 1? Tzn. nie przegapię tego momentu zanim mnie przeniesie do kompletnie innej lokacji?