Wpis z mikrobloga

Jezu, jak mnie niemiłosiernie #!$%@? revanced ostatnio. Raz ten youtube działa, a raz nie. Już myślałem że obejdzie się bez instalacji bo wieczorem zaczęło działać, ale znowu będę musiał fikoły #!$%@?ć i instalować masę apek, srapek i emulatorów bo jakiś żyd korbą kręci w ameryce i mi youtuba nie da normalnie obejrzeć bez reklam.
#revanced #youtube ##!$%@?
  • 150
Nachalne reklamy dosłownie w każdym miejscu o dodatkowo zerowej wartości to w dzisiejszym internecie jest standard i przeglądanie go bez adblocków to masochizm. W dodatku wiele stron korzysta z trackerów, które zbierają o tobie dane, a następnie te dane są sprzedawane za pieniądze, co jest nieetyczne i na granicy prawa. Spam reklamami na każdym kroku to również pogwałcenie początkowych idei W3, czyli powszechnej metody do dzielenia się informacjami, a nie przeglądania jakiejś
@Notes rozumiem o co ci chodzi i częściowo się zgadzam. Ja bym mógł zapłacić za premium, bo tu nie chodzi o pieniądze. Platforma YT staje się coraz gorsza moim zdaniem, z wyszukiwarki nie da się korzystać, zniknęły łapki w dół, pojawiły się shortsy. Dodatkowo YT ciągle utrudnia korzystanie przez oficjalne aplikacje.
Przykładowo lubiłem włączać sobie jakieś filmiki na telewizorze w czasie gotowania lub jedzenia i reklamy mi nigdy nie przeszkadzały. Ale od
@Borealny jak dużo oglądasz YT to polecam zainteresować się youtube-dl. Narzędzie napisane w Pythonie które pobiera film/y/całe playlisty z YouTube. Później oglądasz bez neta i bez reklam
a to że yt jest zasrany gównianym contentem, wymaga zasobów i generuje olbrzymi ruch to jest jakiś mój problem? W tej sytuacji jestem użytkownikiem końcowym, który został zachęcony lata temu do korzystania z darmowego serwisu,


@PerfectEquilibrium: Widać, że z logiką to masz problem. Czy masz z nimi jakąś wiążącą umowę, że na zawsze będziesz to miał za darmo? Nie? To albo płacisz albo możesz nie oglądać. To nie jest niezbędne do
@pan-bartolomeu-dias jak byłem na wczasach to na smart tv w pokoju tez puscilem sobie muzyczkę i tez zauważyłem ze są takie długie reklamy bo byłem nie zalogowany i zgodze się, ze to nie jest fajne z punktu widzenia odbiorcy.
Tylko to nie odbiorca dostarcza kontent na yt i nie odbiorca bezpośrednio utrzymuje tysiace serwerów nie wspominajac o pracownikach itd.
To wszystko trzeba opłacić wiec nawet moralnie głupio byłoby mi próbować korzystać z