Wpis z mikrobloga

@true-true: zarzucasz mi brudną agitkę bo skopiowalem obrazek z netu i dopisałem tekst. Mialo to jedynie pokazać,że mentzen swoje a elita konfederacji i tak jak trwoga to pójdzie do szpitala (tu akurat był Korwin w Brukseli) a nie do znachora co sugeruje mentzen. Ale Ty teraz wolisz robić fikołka niż przyznać się do tego, ze głosując na konfederację dasz się nabrać na populistyczne hasła
@#!$%@?: Pokazujesz, że JKM chodzi po unijnych szpitalach, ale to obrazek z czasu kiedy pracował w Brukseli. To co, miał jechać specjalnie do Polski, zamiast się wyleczyć na miejscu? Zresztą co w tym złego, że korzysta z tego za co płaci?

Ja też jestem przeciwny państwowej służbie zdrowia, ale skoro jest i płacę za nią, to dlaczego miałbym nie korzystać?

A co, Mentzen chce zakazać korzystania z normalnych lekarzy?
@true-true: Ja sam zawdzięczam zdrowie a może i życie biornergoterapeucie i guru duchowemu. Natomiast zawsze będę zdania, że przeszłość to medycyna konwencjonalna i gadanie takie jak Mentzena rodzi niechęć do tej medycyny. Poza tym Mentzen sam stwierdził wpierw, że brat złamał rękę a za chwilę, że nie wie ale coś tam sobie zrobił. Równie dobrze mógł brat mentzena wsadzić rękę w gówno a szeptucha mu ją poprostu umyła
@#!$%@?: Aha, no tak, ma rację. Nie do każdej pierdoły trzeba lekarza z akademickim wykształceniem. Takie rozwiązanie zdaje się niczego nikomu nie odbiera?
@#!$%@?: Co odbiera? przecież do decyzja babci Mentzena gdzie zabrała wnuka. Już tam nie tłumacz ludziom co dla nich ważne, bo sami wiedzą lepiej od Ciebie.
Artykuł 58 Ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty zabrania leczyć bez uprawnień.

I ten artykuł faktycznie zabiera wolność - chorym możliwość wyboru, a leczącym możliwość pomagania.

A gdyby każdy mógł leczyć, to nie znaczy, że nie możesz iść sobie do absolwenta Akademii Medycznej, tylko masz
true-true: nie zrozum mnie źle, ale odbiera możliwość bycia zdrowym gdy problem będzie stricte medyczny a babcia stwierdzi, że jednak wie lepiej od doktora bo ją szeptucha "wyleczyła" z podagry więc wnuczka z zapalenia wyrostka robaczkowego też wyleczy. No nie