Wpis z mikrobloga

1080p60fps (chociaż 30 mi nie przeszkadza)


@Povsajo: a 15 ci będzie przeszkadzać? Bo tyle będziesz miał w najmocniejszych/najgorzej zoptymalizowanych tytułach, to GPU ma już 7 (!) lat. Ktoś pozbywa się szrota który nie wiadomo czy wysypie się za miesiąc czy rok i ja bym się zwyczajnie bał bo w tym configu wszystko poza prockiem nadaje się do już do muzeum.
  • Odpowiedz
@Povsajo: H310? Dysk 128GB SSD i 500GB HDD? Brzmi jak totalnie budżetowy śmieciowy ulep. Marka i moc zasilacza? Generalnie dałbym sobie siana, serio. Za 1500 zł możesz mieć nowy komputer i z czasem wadzić nową grafikę. Wszystko na gwarancji, bez niespodzianek. Słowo klucz - AMD 5600G. Teraz ram i dyski są tanie, a taki staroć ssd 128GB to od razu do wymiany, bo albo na wykończeniu, albo padł właśnie jak piszesz
  • Odpowiedz
@Povsajo: Silverstone spoko, tylko też pytanie jaki model. Silverstone ma na koncie mega udane konstrukcje. Na pewno lepiej niż jakieś silentiumpc. W każdym razie i tak jest to ulep podwyższonego ryzyka. Ile masz hajsu łącznie? Z 1500 zeta da rade? :P
  • Odpowiedz
  • 0
@ArtoWski: No tak planuję właśnie 1500 zeta na Mobo, cpu, ram, gpu, chłodzenie na cpu. Z dysku na razie mógłbym zrezygnować, mam 240 GB SSD pod SATA3 gdzieś w domu
  • Odpowiedz
@Povsajo już lepiej złapać R5 3600/b450/16GB RAM jak masz jakąś obudowę to na spokojnie wystarczy zamkniesz się w 600zl okolo + do tego 5700xt używka i na spokojnie sobie pograsz
  • Odpowiedz