Wpis z mikrobloga

Oglądałem live grubasa i gdyby on serio coś chciał udostępnić to zrobiłby to pewnie od razu po dramie z rozstaniem a nie dziś czy wczoraj. Po pierwsze jest za głupi i za bardzo dojechany przez wymiar sprawiedliwości żeby się w takie coś bawić, po drugie po jego pseudo przeprosinach dla łysej nie miałoby to najmniejszego sensu #danielmagical #famemma #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
@Bruteno1: Zacznijmy od tego, iż gdyby to zrobił, to od razu poszedłby w pasiak i on jest tego doskonale świadomy. Dlatego jest pewne, że to nie wrzucił on
  • Odpowiedz
@Bruteno1: Oczywiste jest, że tego nie zrobił i nawet nie ma sensu ciągnąć ten temat dalej. Prędzej te pachoły z warszafki, bo same nic nie potrafią zrobić a kreują się na wielkich celebrytów z zasięgami po 2k wyświetleń.
  • Odpowiedz
@Bruteno1: dokładnie. Jakby grubas chciał, to by to pokazał od razu, pewnie jeszcze na streamie.
Przypominam że mówimy o typie, który na streamie, do policjanta powiedział "no bo moja dziewczyna napisała o mnie "twój #!$%@? #!$%@? śledziem"" xD on nie ma wstydu czy hamulców
  • Odpowiedz
@Bruteno1 Ja bym się nie zdziwiła gdyby Ona sama to Wrzuciła do neta, takie rzeczy się sprzedają wystarczy cofnąć się w tył np.Linkiewicz na czym się przebiła w świecie influ. To była taktyka ludzi którzy z niej czerpią korzyści i wiedza co da im kliknięcia. Przecież na YT wleciała jakaś tam jej piosenka to trzeba zrobić szum bo musi zarobić na siebie wystarczy spojrzeć jak jej przez ostatnia dobę przybyło obserwujących… a
  • Odpowiedz