Wpis z mikrobloga

Chciałbym ostrzec wszystkich przed serwisem iptv.otopay.io. Serwis ten to nowy klon poprzedniego internetowa.tv lub hejo.tv. Płatności przez perfect voucher.

Stronę przygotował oszust, który faktycznie udostepnia za opłatą telewizję internetową. Ale często zwija interes (tj. stronę, servery, aplikację) jak się odpowiednio wcześniej nachapie szmalu lub ma być "przypał".

Pisząc przez support z typkiem okazało się ze "niby kupili" bazę danych z poprzedniej strony. Ale tylko bazę bo stronę, aplikację ponoć już nie. chodz niczym się nie róźni od serwisu internetowa.tv.
Pytając się czy właściciel strony otopay.io udostępni (policji) w razie potrzeby dane osobowe od której kupił tą "bazę danych". Pan z supportu napisał bym nie pajacował (ahhh profesionalna odpowiedz BOK'u.) dodając, że on sie nie boi bo biuro jest w ROSJI :)

www.otopay.io - złodziejski serwis do wymian vouchera perfect money
www.iptv.io - złodziejska IPTV, która za pare miesiecy zniknie i pojawi się nowy grzyb w tym lesie.

rarytasik:
https://iptv.otopay.io/templates/ - a tu rarytasik gdzie mamy hosting strony.

#internetowatv #iptv #telewizjainternetowa #hejo.tv #otopay #otopay.io
damovsky95 - Chciałbym ostrzec wszystkich przed serwisem iptv.otopay.io. Serwis ten t...

źródło: otopay XDDD

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@damovsky95: po wytknięciu wszystkich uwag odnoście źle zabezpieczonej strony włascicieł tego oszustwa postanowił mnie zablokować przez cloudflare. Na jego nieszczęście znam się trochę wiecej na komputerach niż zwykły kowalski.
damovsky95 - @damovsky95: po wytknięciu wszystkich uwag odnoście źle zabezpieczonej s...

źródło: otopay XD

Pobierz
  • Odpowiedz
@damovsky95 jakkolwiek mało profesjonalny jest support, to działanie samej telewizji jest bajka, a to ze mieli swoje gorsze epizody mówiąc o internetowej to zycie, od kilku lat działają bezbłędnie jako otopay także ja polecam, a z udostępnieniem bazy użytkowników policji w razie potrzeby to normalne ze udostępnia jak każdy serwis ale nie wiem jakie to miałoby znaczenie bo nigdy zwykłemu szczurkowi się nie dostanie
  • Odpowiedz
  • 0
@GoracyDelfin: nie wiem jak tam działa ten śmieszny serwis. Po prostu uczulam ludzi z wykopa bo często omawiane są tematy IPTV.
Może ktoś mieszka za granicą i chce wykupić na rok czasu IPTV. Postanowi wybrać ten złodziejski szajs otopay ale przeczyta ze coś jest nie tak z tą stroną i da sobie spokoj.
1. gosc zaoszczedzi hajs, który może stracić
2. łachmyta po drugiej stronie servera nie nachapie się za dużo
  • Odpowiedz
@damovsky95 ten serwis to topka, a zawinąć to się może nawet plusx, także nie ma zależności, płaci się miesięcznie i w razie gdyby właściciel się zawinął ty nie będziesz stratny, nie rob antyreklamy bo to dobry serwis, napisz z alta o triala do testów i sam się przekonasz, tylko nie udawaj kozaka jak jestes deb*lem
  • Odpowiedz
@damovsky95:

Może ktoś mieszka za granicą i chce wykupić na rok czasu IPTV.


Kto bogatemu zabroni, zawsze jest ryzyko, że ktoś się zawinie, czy to Otopay, czy Plusx czy Wp Pilot z niewiadomych przyczyn by padł, chociażby przez ich słabą infrastrukturę.

Postanowi wybrać ten złodziejski szajs otopay ale przeczyta ze coś jest nie tak z tą stroną i da sobie spokoj.


Szajs to by był, gdyby ta strona nie działała, a
  • Odpowiedz
Na tej stronie dają kanały z teleevidenie miałem tam wykupione kiedyś jak jeszcze na oficjalnej stronie na tele nie byłem zarejestrowany wygrywają Ci jedynie tv np na Smart IPTV jak podasz im adres mac myślę że mają z ruskiem kontakt i biją kasę dlatego zawinąłem się stamtąd i mam plusx i nie narzekam tam na tele to ścina często itd ludzi od Ch...
  • Odpowiedz
Tak na dobrą sprawę jakby człowiek chciał kupić legalną telewizję, gdzie wszystkie stacje byłyby w jednej platformie to niestety takiego czegoś nie ma. Na przykład kanały takie jak TVN 7 są tylko na player. Gdyby powstała jedna platforma ze wszystkimi stacjami, część osób na pewno by się skusiła.
  • Odpowiedz
@damovsky95: To całe iptv.otopay.io to tak naprawde sprzedaje listy dostawcy my.teleelevidenie.com kupuje od niego po 3Euro a sprzedaje po 6$.
Kiedyś w aplikacji na windowsa mieli dziure i jak zrobiłeś sobie kopie zapasową playlisty do pliku m3u to miałeś piekty dostep do tego ze wszystie kanały są od dostawcy my.teleelevidenie później to naprawili i już się nie dało.
U innych dostawców dostajesz url m3u i robisz sobie z nim co chcesz
  • Odpowiedz