Wpis z mikrobloga

Klapek uwielbia udawać bogatego białasa.
Oglądać te apartamenty, siłownie, pola golfowe. Może się przez chwile poczuć KIMŚ. Panie koło niego skaczą, śmieją się z jego żartów i mają nadzieje, że zostanie kupcem. Nie wiedzą, że tak naprawdę jego budżet starczy co najwyżej na dwie zgrzewki Cambodii. Choć zerkając na pożółkły kołnierzyk i opuchnięte lico domyślają się, ale wszak nie należy oceniać człowieka po wyglądzie. Bezos też nie chodzi na codzień w garniturach od Armaniego.
#raportzpanstwasrodka
WaltherW - Klapek uwielbia udawać bogatego białasa. 
Oglądać te apartamenty, siłownie...

źródło: IMG_5154

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@WaltherW: no nie wiem czy tak bardzo sie nabieraja czy po prostu wynika to ze standardowego podejscia do klienta. Bo Gapcio nie podjezdza jakims SUVem ani limuzyna a jakims padlem ktore ledwo sie toczy i w klapkach i wymietych ciuchach. To raczej on jeszcze widzi sie jako wyksztalcony barang ktory z racji bialej skory moze grac role potencjalnego kupca, klienta czy inwestora.
  • Odpowiedz
Bezos też nie chodzi na codzień w garniturach od Armaniego.


@WaltherW: pewnie też nie chodzi jak uwalony menel spod monopola. Jak przyjedzie taki napuchnięty cipendeusz w przeżartej potem koszulce z frędzlami i rozklekotanym motorkiem zombie to chyba każdy zobaczy, że on groszem nie śmierdzi.
  • Odpowiedz
@Nightshift_: w przypadku tego ścierwa kleszcza warto zmienić standartowe podejście do klienta. Wiem, że u nich szacunek dla klienta jest wysysany z mlekiem matki, ale mi ich tak po ludzku szkoda, jak dają z siebie wszystko, a ten debil ich nie szanuje i wręcz nimi gardzi nagrywając kąkęt. Eeebane ścierwo. Nikt tego pogardzającego innymi ludźmi czerwonego mordogówna na kurzych łapach nienawidzi tak jak ja. Skala od 1do 10 to u mnie
  • Odpowiedz
@WaltherW:
Bardzo fajna dziewczyna na fotce. Gardzę klapiszonem, że myśląc, że jest białym miliarderem może wykorzystywać innych i marnować ich cenny czas. Ten gnój czasu ma aż nadto, ale to nie znaczy, że porządnym ludziom jak ta dziewczyna można czas marnować i traktować ich jak śmieci . Trochę pokory by mu się przydało. Ktoś mógłby mu werdolić bo ja mam za daleko. Bydlak klapkowy, zmyślony miliarder, szambotrump urwa
  • Odpowiedz
Klapek uwielbia udawać bogatego białasa.


@WaltherW: też tak miałem jak on, gdy miałem 10 lat, znalazłem u babci w szufladzie 50 pfennigów, odrazu pobiegłem do Pewexu i długo przeglądałem asortyment, na co tą kase wydać.
  • Odpowiedz