Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz, bo chyba nie do wszystkich tępych łbów dotarło.

Przeciętny Polak ma w dupie to, że ukraińcy posiadają zdegenerowane jednostki biegające z naszywkami jednej czy drugiej bandyckiej grupy z czasów IIWŚ.

Dla przeciętnego Polaka istotne jest to, że wyżej wymieniony Ukrainiec stoi pomiędzy nami, a ludem, który nie tylko 80 lat temu ale przede wszystkim TU I TERAZ mówi o swojej woli mordowania polskiej ludności i zajmowania polskich ziem.

Dlatego mało nas obchodzą wasze próby prowokacji z naszywkami z Banderą, Banderasem czy Baalem. Skupiamy się na tych, którzy pod czerwonym sztandarem w 2023 roku wykrzykują o potrzebie mordowania Polaków.

PS. Tfu wam na ryj ruscy klakierzy

#wojna #rosja #ukraina
  • 31
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Przeciętny Polak ma w dupie tę wojnę( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla przeciętnego Polaka istotne jest to żeby mało za paliwo płacił, czy ceny w sklepie były niskie, albo żeby Polskie Wojsko miało czym bronić polskich granic
  • Odpowiedz
Przeciętny Polak ma w dupie tę wojnę( ͡° ͜ʖ ͡°)


@piratestorm: tego typu przeciętny polak to słucha disco polo, głosuje na pis i myje zęby raz w tygodniu przed kościołem.

Przeciętny polak mający jednak trochę oleju w głowie bardzo przejmuje się tą wojną bo rozumie czym jest ruski mir i jak ważne jest by był jak najdalej
  • Odpowiedz
Przeciętny Polak


@Grzesiok: Jest za prawdą o Wołyniu i ekshumacją Tylko skarpetosceptycy na wykopie zyją w bańce w której Ukraińcy walczą o Polskę, a nie walczą, bo walczą o siebie. Przed nami a kacapią stoi NATO
Czekaj czekaj ruskie onuce prowokują tym, że Ukraińcy nakładają na siebie naszywki i barwy zbrodniczych jednostek, które w okrutny sposób mordowały niewinnych Polaków? Niezły fikoł xD
ps. gloryfikacja UPA i banderyzmu, to to samo co
  • Odpowiedz
@Blaskun: Kurde, a Ja głupi myślałem że pomiędzy nami a ruskimi dzieli nas Ukraina. A więc jak Rosja zaatakuje to walki będą miały miejsce na terytorium NATO a nie Polski. Uff..
  • Odpowiedz
Dlatego mało nas obchodzą wasze próby prowokacji z naszywkami z Banderą, Banderasem czy Baalem.


@Grzesiok: prowokatorzy pokazujący co robią UIkraińcy XD

Dla przeciętnego Polaka istotne jest to, że wyżej wymieniony Ukrainiec stoi pomiędzy nami, a ludem,

Przeciętny Polak zapewne chce wysłać studentów z dodatkowymi punktami czy kupionymi maturami na front zamiast sponsorować im naukę, to prawda.
A jak ktoś się z tobą nie zgadza, to..l. to nie myje zębów! I na
  • Odpowiedz
Przeciętny Polak ma w dupie to, że ukraińcy posiadają zdegenerowane jednostki biegające z naszywkami jednej czy drugiej bandyckiej grupy z czasów IIWŚ.


@Grzesiok: mi sie wydaje że przeciętny polak już od dawna rzyga tematem tej wojny i nie śledzi żadnego info na jej temat
  • Odpowiedz
@Grzesiok: jestem przeciętnym Polakiem i nie mam w dupie tego, że ukraińscy żołnierze czczą zbrodniczy oddział żołnierzy niemieckich i nie mam w dupie ich kultu bandery. Miałbym to w dupie, gdyby dzieliło nas 5000km, a nie 8 godzin podróży pociągiem i otwarta dla Ukraińców granica, przynajmniej z polskiej strony. I miałbym to w dupie, gdyby nie to, że 10% polskiego społeczeństwa to Ukraińcy
  • Odpowiedz