Wpis z mikrobloga

Trochę koloryzujesz i tak trochę #!$%@? głupoty, fakt jest taki że są przypadki zabierania ludzi z ulicy ale tylko wtedy kiedy dostałeś wezwanie i nie stawiłeś się ale nie każdy dostaje wezwanie.


@ruskitrol: Ale ty właśnie potwierdzasz to co piszą te niby "ruskie onuce" Ukraina siłowo zabiera mężczyzn do armii.

Jeżeli dostałeś wezwanie i stawiłeś się i powiedziałeś że no nie nadajesz się do wojny no to wtedy przerzucają cię do
  • Odpowiedz
@ruskitrol: XDD co za bzdura. Akurat ludzi przy pomocy humanitarnej i na magazynach to oni mają bo tacy nie giną setkami dziennie na froncie.

Lecisz na front misiu a bez przeszkolenia to co najwyżej z widłami do okopu.
  • Odpowiedz
Każdy już wie że na Ukrainie zabiera się mężczyzn z ulic. I nawet sami Ukraińcy już otwarcie o tym mówią. Po co wy próbujecie manipulować w taki sposób to nie mogę tego pojąć. Wy jesteście bardziej proukraińscy niż sami Ukraińcy.


@Szinako: jak to taka wiedza powszechna to daj nierosyjskie źródło tego #!$%@? xd
  • Odpowiedz
A teraz nastąpi niezręczna cisza czy jednak przeprosisz ?


@Szinako: a niby za co mam Cię przepraszać? Zarzuciłem Ci coś? Obraziłem Cię? Strasznie wrażliwy jesteś. Obruszyłeś się, bo spytałem o źródło xD

Btw. w pierwszym linku źródłem artykułu jest strona główna PMG.ua, czyli tak jakby źródłem informacji w artykule był autor xD
malinq - >A teraz nastąpi niezręczna cisza czy jednak przeprosisz ?

@Szinako: a niby...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-6 o 16.20.01

Pobierz
  • Odpowiedz
a niby za co mam Cię przepraszać? Zarzuciłem Ci coś? Obraziłem Cię? Strasznie wrażliwy jesteś. Obruszyłeś się, bo spytałem o źródło xD


@malinq: Ty nie zapytałeś kulturalnie o źródło. Tylko od razu zasugerowałeś jakby ciężko było znaleźć jakieś nierosyjskie źródło tych informacji. Dodatkowo użyłeś brzydkiego słowa. Tak więc nie rób teraz jakichś piruetów bo wyraźnie zasugerowałeś że to wyłącznie rosyjska propaganda. Wrzucenie tych linków zajęło mi dwie minuty mimo tego, że
  • Odpowiedz
W Odessie obiecują ukarać pracowników jednego z komisariatów wojskowych, którzy siłą „zabrali” z ulicy potencjalnego poborowego.

W szczególności wideo, które krążyło w sieciach społecznościowych, wywołało wielkie poruszenie w mieście. Pokazuje, jak ludzie w wojskowych mundurach siłą wsadzają nieznanego mężczyznę do samochodu i gdzieś go wywożą.

Dziś Odeskie Obwodowe Terytorialne Centrum Rekrutacji i Pomocy Społecznej opublikowało wyniki odpowiedniej kontroli. W szczególności ustalono, że wepchnięty do samochodu obywatel transmitował na żywo uruchomienie mobilnego punktu
  • Odpowiedz
Chyba musisz zrobić meeting z oficerem prowadzącym.


@malinq:

Ivan błagam, przecież Ty zaraz będziesz zbanowany xD


@malinq: O kurde. To jeden z najszybciej występujących incydentów kałowych na wykopie jaki ostatnio widziałem. Kolejna onuca wykryta, brawo. Idź do mamy i poproś o naklejkę dobrego łowcy.
  • Odpowiedz
Idź do mamy i poproś o naklejkę dobrego łowcy.


@Szinako: już u niej byłem, żebyś miał co do pyska włożyć

To jeden z najszybciej występujących incydentów kałowych na wykopie jaki ostatnio widziałem.


@Szinako biorąc pod uwagę, że masz konto od 3 dni i wszystkie aktywności w #ukraina to twoja opinia jest nic niewarta tutaj, bo wszyscy wiedzą co tu robisz.
  • Odpowiedz
@Szinako: @malinq po co w ogóle dyskutować z trolami.

To są Ci sami ludzie którzy wrzucali newsy o duchu Kijowa, babci stracajacej drony słoikami czy Rosjanach kradnących sedesy xd

Nawet jeżeli przekonalbys kogoś to publicznie nigdy tego nie przyzna bo koledzy na discordzie by go zjedli.

Prawda jest taka, że Ukrainie brakuje ludzi i są przymusowo wcielani do wojska i trzeba być średnio rozgarniętym żeby tego nie rozumieć
  • Odpowiedz
@Szinako: "Як він пояснив в інтерв'ю "РБК-Україна", це можуть робити, лише якщо людині вже виписували повістку раніше, а вона за нею не з'явилася до військкомату." To było z twoich linków i właśnie to samo napisałem, dostajesz wezwanie jeżeli nie stawiasz się na wezwaniu to ściągają cie siłą. @MurLand Z miasta z którego pochodzę właśnie w taki sposób przebiega pobór. Stawiasz się na wezwanie jeżeli zostałeś wezwany to mówisz że nie możesz
  • Odpowiedz
@ruskitrol: tak na pewno wystarczy powiedzieć że się nie nadajesz na front i Cie przydzielają do służb pomocniczych.

Wygląda do tak dostajesz wezwanie i masz się stawic bo inaczej będziesz dezerterem, więc jedyny wybór jaki masz to to czy się stawisz sam czy się będziesz ukrywał aż Cię doprowadza siła jak na filmiku we wpisie.

Na miejscu sprawdzają Twój stan zdrowia i fizyczny, jeżeli masz 4 kończyny to idziesz na szkolenie
  • Odpowiedz