Wpis z mikrobloga

@artiom143: Nie zawsze chodzi się latami, a po drugie na pierwszych wizytach zazwyczaj terapeuta stara się poznać pacjenta, a nie mówi zrób plan dnia, nie myśl o tym i elo xd

Pewnie OP'ka trafiła na jakaś Julke, albo Grażynke co zrobiła kurs na terapeutę bo koleżanki jej powiedziały że dobrze się z nią gada.
nie jesteś wstanie nikomu wmówić aby się źle poczuł - ogarnij dupę


@FejsFak: oczywiście że się da i przerabiałem to nawet w związku kiedy koleżaneczki wmówiły mojej byłej że jest ofiarą mimo że nigdy w życiu tak się nie poczuła xD Włącz sobie tiktoka to zobacz sobie globalne programowanie

Całkiem przypadkiem 20 lat temu prawie nie było chorób psychicznych a dzisiaj 40% młodzieży i 60% białych kobiet po 40 ma zaburzenia
@KochanekAdmina: ok, spróbuj tego tutaj na mnie, zobaczymy czy Ci się uda - jedyne czego się po Twojej próbie spodziewam to wzbudzenie u mnie pogardliwego uśmiechu. Nie da się nikogo wkręcić w coś w co ta osoba nie chce być wkręcona! Uświadom to sobie sobie.
: ok, spróbuj tego tutaj na mnie, zobaczymy czy Ci się uda - jedyne czego się po Twojej próbie spodziewam to wzbudzenie u mnie pogardliwego uśmiechu.


@FejsFak: ale ty masz #!$%@? mocną psychikę stary xD

Jako że oceniasz świat przez pryzmat siebie (i swoich urojeń) pokazuje że sam już jesteś niestabilny psychicznie więc twoje zdanie odnośnie zdrowia psychicznego się nie liczy
@The_last_perfect_man: #!$%@? zanieczyszczeniami w powietrzu, jedzeniu i wodzie mastocyty powodują uszkodzenia nerwów albo wpływają na pracę układu nerwowego przez którąś z tysiąca substancji które produkują (np.: znany wszystkim alergikom neuroprzekaźnik - histamina) - dotyczy to zarówno autonomicznego systemu nerwowego (dysautonomia) jak i również centralnego systemu nerwowego (ADHD, parkinson, schizofrenia, itp).
psychologia to najwiekszy scam naszych czasów. W dodatku ludzie nakręcają się sami na to zamiast zaufać sobie i własnemu mózgowi. Ewentualnie sprawdzic czy jakies subtancje nie powodują zmian