Wpis z mikrobloga

Zaznaczę tylko, że nie chodzi o moją osobę.

Jakie jest wasze zdanie na temat związku 35-latka z 19-latką?

Spotykam się często z negatywną opinią kobiet, szczególnie tych w wieku 27~30+
Często też spotykam się z sytuacjami, gdzie kobiety wręcz żądają zakończenia takiego związku, argumentując że facet w takim wieku powinien wiązać się z kobietą w podobnym wieku do swojego lub starszą.
Są też momenty kiedy polskie kobiety w takiej sytuacji stają się nagle agresywne.

Faceci natomiast przejawiają bardziej zazdrość, ale w subtelny sposób.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 37
  • Odpowiedz
Jakie jest wasze zdanie na temat związku 35-latka z 19-latką?


@serniczek_z_rodzynkami: Umawiałem się z dziewczyną prawie 10 lat młodszą i już walić opinie innych ale młode dziewczyny tak młode są bardzo infantylne i ciężko z nimi wytrzymać tak psychicznie na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: normalne, 19-latka to dorosła osoba która decyduje za siebie

jeżeli ma pociąg do typa 20 lat starszego, to prawdopodobnie wynika to ze specyfiki domu w jakim się wychowała, jakieś daddy issues itp, ale nadal jest dorosła i ma prawo decydować
a typ oferuje jej coś czego nie dostała w związku z rówieśnikami, przeciez jej na siłę nie trzyma

i tyle w zasadzie mam do powiedzenia, czy mi się to podoba
  • Odpowiedz
@voov100: to też prawda, ale te memy, że młode laski chcą się wybawić to jest 100% prawda więc jak ktoś chce odrobić swój nastoletni związek którego nie miał to spoko bo z taką 19 latką czy 20 latką to będziesz miał picie, imprezy, dramaty etc Jak już jesteś zdziadziały i szukasz kogoś z kim chcesz porozmawiać i czasami się pobawić ale rzadziej to 25 latki są już lepszą opcją.

A jak
  • Odpowiedz
Niby fajnie, ale to duża różnica. 19-latka ma inne potrzeby niż 35-latek. I jest pewna szansa, że za 5-10 lat, jak jej libido wybije, nie będziesz w stanie jej zaspokoić.


@LudzieToDebile: Ja tam o libido bym się nie bał, ale jest prosta sprawa taka 19 latka dopiero co skończyła liceum czyli tak naprawdę nic nie wie o tym słynnym życiu i imprezowanie w głowie. Są one żądne wrażeń bo nie są
  • Odpowiedz
@janciopan: A ja bym się właśnie libidem przejmował. No chyba, że to związek na chwilę. Ale jak na dłużej, to nie będzie wesoło. Maksimum libida u kobiet wypada po trzydziestce, a wtedy facet z pytania będzie koło 50-ki. Może nie nadążyć.
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile w sensie 50 latek nie rucha? Typ bedzie mial 45, dziewczyna 30. Znam wielu z przedzialu 40-45 ktorzy zdradzaja 5-10 lat mlodsze zony z powodu wiekszego libido od partnerki. Jak facet po 40tce mowi ze mu sie nie chce, to znaczy ze ma dupe na boku/chodzi na divy
  • Odpowiedz
Spotykam się często z negatywną opinią kobiet, szczególnie tych w wieku 27~30+ Często też spotykam się z sytuacjami, gdzie kobiety wręcz żądają zakończenia takiego związku, argumentując że facet w takim wieku powinien wiązać się z kobietą w podobnym wieku do swojego lub starszą.


...a najlepiej z nią samą. Teraz, gdy wchodzi zrozumienie faktu że jej czas pomału się kończy a ona przez 15 lat nie stworzyła żadnego trwałego związku i już nie
  • Odpowiedz
@notBart: Ależ rucha, ale nie ma tyle siły co 20-latek. A ta laska będzie miała 30+ i maksymalną chcicę. A jemu starczy siły na raz, może dwa w tygodniu. I mogą być problemy. Ale nie muszą. Może ona ma małe potrzeby seksualne?
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile nie wiem. Mam 40 lat i ruchalbym codziennie. Libido to losowa sprawa. W zwiazkach zawsze ktos ma wieksze, niezaleznie od wieku. 20 latka moze zdradzac 25latka z 40 latkiem.
  • Odpowiedz
@notBart: To prawda, że to sprawa losowa, niemniej statystycznie rzecz biorąc, szansa na niedopasowanie jest większa niż na dopasowanie.
Poza tym między "ruchałbym codziennie", a "rucham codziennie" jest zasadnicza różnica.
  • Odpowiedz
Jakie jest wasze zdanie na temat związku 35-latka z 19-latką?


@serniczek_z_rodzynkami: Normalność, kobieta chce doświadczonego życiowo mężczyzny który już coś tam zarobił. A mężczyzna chce ładną, miłą(bo młodą) kobietę i może jest dziewicę skoro młoda, im młodsza tym łatwiej jej się dostosować do mężczyzn.

A zdanie normików jest gówno warte przez koedukacje powstają pary równolatków xDDDDD Gdzie 35 letni facet w sile wieku ma za żonę 35 letnią raszplę xDDDDDDDD A
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: Zawsze ludzie beda gadac.
W takiej sytuacji to oczywiscie facet zly bo ma mlodsza partnerke. Nie kobieta ktora woli starszych.
#!$%@? prawda ze wszystkie mlode maja siano w glowie. Nikt sam z siebie nie staje sie magicznie dojrzaly i madry. Jak dziewczyna jest ogarnieta w wieku 19 to prawdopodobnie bedzie I w 25 40. Jak jest glupia to duze prawdopodobienstwo ze bedzie glupia do konca zycia.
Szok ale sa dziewczyny
  • Odpowiedz