Wpis z mikrobloga

Gdzie bym nie był na kuli ziemskiej nigdzie nie ma takiego klimatu jak w grach. Plaża, lasy, zabudowania wszystko jest lepsze w grze. GTA, AC, FarCry, Watch Dogs, Wiedźmin. Może dlatego że masz tą taką wolność, robisz co chcesz, pływasz motorówką, skaczesz, #!$%@? autem, wspinasz się gdzie chcesz, chcesz zobaczyć zajebiste widoki to idziesz tam i tam a nie płacisz za jakieś wejścia itp, jedyne czego grze brakuje to realnych interakcji z ludźmi, tak to wszystko jest lepsze w wirtualnej rzeczywistości.

Nie byłem jedynie w Japonii i Ameryce, jak kiedyś uda mi się tam pojechać to może złapie ten klimat którego oczekuje.
#gry #farcry #gta #wiedzmin #assassinscreed #takaprawda #wakacje #podrozujzwykopem
  • 10
@karix98:

realnych interakcji z ludźmi

Może nie są to interakcje z prawdziwymi ludźmi, ale w Matrixie na UE5 można rozmawiać z NPC poprzez mikrofon w czasie rzeczywistym ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tsuoiden: ale np. dajmy na to że jesteś chadem to se idziesz normalnie do klubu w jakimś egzotycznym kraju i wyrywasz dupeczki i przeżywasz to naprawdę albo idziesz na plażę ze znajomymi, w grze to najwyżej możesz se postrzelać w klubie a na plaży to se możesz jedynie na morze popatrzeć, reszta rzeczy to w grze better tak jak napisałem w poście
@karix98: Jeśli chodzi o lasy, to żadna gra nie potrafi oddać klimatu lasu, no może tutaj The Hunter - Call of The Wild był tego najbliżej, ale wystarczy wyjechać z miasta i skręcić w jakąś mało uczęszczaną drogę, i już las jest tak gęsty i klimatyczny że nie znajdziesz tego klimatu w żadnej grze, w żadnej nei znajdziesz tak gęstego lasu i tej atmosfery jak śpiewają ptaki i powiewa wiater.
@karix98: A mi wystarczy pojechać tak z 10-20 kilometrów od miasta, by już mieć takie genialne miejscówki, ten leśny klimat ciszy i szumiących na wietrze drzew, ja akurat ja lubię jak las jest taki bardziej z okolic gór, w sensie duże różnice terenu, a w mojej okolicy właśnie jest dużo wzniesień, i to buduje ten klimat.