Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że na wykopie czyta się tyle o tragicznej sytuacji matrymonialnej, a potem rozgląda się w okół siebie i okazuje się, że wszyscy znajomi są w związkach (a studiowałem informatykę, więc dziwnych przypadków nie brakowało) i na ulicy też nie brakuje brzydszych gości z fajnymi laskami. Może oni po prostui nie wiedzą o #redpill? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
@Grx: Wykop to nie cała Polska, to nawet nie jest przekrój społeczeństwa. Gdybyś poczytał tagi polityczne to wybory wygrałaby partia na literę K.
  • Odpowiedz
@Grx: Słowo klucz twoi znajomi, to jest selection bias.

Zresztą w robocie jak sobie chodzisz na obiadki z normikami i są bardziej otwarci to zaczyna się narzekanie na żony co czasami aż przykro się słucha. A jak idziesz na imprezy i ludzie przychodzą z parami i się najebią to nie dziwisz się dlaczego aż tak narzekają.
  • Odpowiedz
Dużo też zależy od wieku bo jak jeden typ powiedział na imprezie do mnie; no rozwiodłem się z swoją myszką i nie miałem z kim wychodzić ale (cynicznie to powiedział ofc) coraz więcej kumpli też się rozwodzi i nagle znajdują się ziomy do wyjścia.

Statystyka nie kłamie rozwody to jest prawie 40-50% i to widać ale nie jak masz te 26 lat i wszyscy są jeszcze w młodych związkach.
  • Odpowiedz
Ale singli w dużych miastach jest wielu, takich typowych przegrywów jak z wykopu to nie ale masz:
- typów którzy byli w takich związkach że sami stwierdzili że nie chcą już nigdy kolejnego
- typów co są lewakami, feministami wręcz i niegejami ale w gruncie rzeczy są wiecznie sami
- typów którzy unikają mówienia o swoim życiu prywatnym niczym ognia
- typów rozwodników
- typów co po prostu wiecznie dostają kosze

Dużo
  • Odpowiedz
z tego co zauważyłem to sporo facetów strasznie spermi i traktuje laski jakby miały downa:
jedziemy w góry z myszka, ojej, musze jej buty kupić, rezerwacje zrobic, o bosze bosze, co teraz!!!
lece bo musze myszke do dentysty zawieźć, o bosze o #!$%@?, lece, one nie da rady, bosze, bosze
myszce się żarówka przepaliła w aucie, o bosze musze lecieć, o #!$%@?, ide stary, nie mam czasu, bosze

xD
  • Odpowiedz