Wpis z mikrobloga

Kaszojad chciał jakieś monety czy tam inną walutę w grze. Zatwierdziłem mu transakcję w płatności rodzinnej, ale nie dodało mu tego do jego. Zgłosiłem problem z zakupem ale Google odrzuciło odsyłając do developera, a developer odsyła do Google. Co mozna z tym zrobić żeby odzyskać środki?

#google #googleplay #android
  • 10
  • 1
@alWdIjJpz18nHw: spróbowałem jeszcze raz i od razu odpowiedź:

Stan problemu


Otrzymaliśmy Twoją prośbę o zwrot kwoty #### zł za produkt ######## (########) (identyfikator transakcji: ##############), ale zgodnie z naszymi zasadami za ten zakup nie przysługuje zwrot środków. Zdajemy sobie sprawę, że jest to frustrująca sytuacja i przepraszamy za wszelkie niedogodności.
@L3stko: jak płacone kartą to procedura charge-back. Kontaktujesz się z bankiem, w którym masz kartę, którą płaciłeś, podajesz potrzebne informacje i czekasz.

Edit: uprzedzam, że może się skończyć banem w grze, albo ujemnym saldem wirtualnej waluty w grze.
  • 1
@alWdIjJpz18nHw: tak zrobię. Wprawdzie to tylko kilkanaście złotych ale chodzi o zasady. Wkurza mnie ta automatoza. Nic nie można wyjaśnić, bo odpowie dają niedopracowane boty. Niech się tłumaczą przed dostawcą usługi płatniczej skoro ze mną nie chcą...
@L3stko Z tymi ciulami od googla nic nie ugrasz. Ja wystawiłem opinie na mapach to mi ją usunęli, bo fałszywe informacje, więc się odwołałem i magicznie jakiś moderator to zatwierdził, bo ich boty są zbyt zwalone.
I na dodatek źle przypisane nazwy miejscowości gdzie zrobiłem z 10 zgłoszeń na 1 nieprawidłowość to po jakimś roku usunęli wszystkie xD