Wpis z mikrobloga

Od 15 roku życia #!$%@?ą mnie plecy, wystarczy, że coś porobię fizycznego
Od 20 roku mam problemy z kichami przez, które kontakty społeczne ograniczone mam do minimum
Głowa i niepoukładane myśli chyba od zawsze.

Czy idzie na to jakoś rente wyhaczyć? Jak się do tego zabrać?
Bo przecież ja głupi chyba jestem... Odkąd Pamiętam z mniejszymi czy większymi sukcesami pracowałem. W wakacje a pózniej też w wolnym czasie zdalnie (podczas szkoły). Studia zaocznie więc też praca i weekendy studia. I nic z tego tak naprawdę nie mam, nie podróżuję, nie zaznaje miłości, wiecznie przygnębiony i martwiący się o coś.. Większość neetujących chociaż se gra cały czas albo po prostu nic nie robi nie przejmując się pracą czy tym co wokół nich. Ja robiąc i martwiąc się byle sprawami dorabiam się tylko nerwicy. Dejcie mi socjal tyle wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@Sajko_gang: Lekka skolioza, ale to mam od maleńkości i wcześniej nie bolało. Jak zaczęły #!$%@?ć, to jeździłem po rezonansach, ortopedach nic tam nie wychodziło a ból zostawał. Pogodziłem się wtedy z tym (co ja gówniarz będę dyskutował z lekarzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale dało się to znieść. Jak siedzę to nie boli, rano tylko się trzeba rozruszać.
  • Odpowiedz
Większość neetujących chociaż se gra cały czas albo po prostu nic nie robi nie przejmując się pracą czy tym co wokół nich. Ja robiąc i martwiąc się byle sprawami dorabiam się tylko nerwicy. Dejcie mi socjal tyle wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@oinczorniasty: mylisz się
  • Odpowiedz