Wpis z mikrobloga

Strasznie źle się czuję, pisząc ten wpis. Prawdopodobnie wszyscy będziecie mieli mnie za idiotkę, ale chcę się wyżalić. Zostałam oszukana w internecie, ale nie przez żaden scam na OLX czy coś podobnego. Pisałam z pewnym facetem, którego poznałam w internecie. Był zabawny, inteligentny i całkiem przystojny. Niestety, okazał się kłamcą. Zauważyłam to wszystko po fakcie, gdy mnie wystawił.

Po około 4 miesiącach wspólnej relacji czułam, że to osoba, która mnie całkowicie rozumie i ma takie same pasje jak ja. Myślałam, że to moja wymarzona druga połówka. Umówiłam się z nim, że pojadę do niego, mówił, że mieszka w Gdańsku, a ja jestem z Łodzi. Podróżowałam ponad 6 godzin w jedną stronę i czekałam tam na niego jakąś godzinę, bo pisał, że są straszne korki.

Gdy już powoli traciłam cierpliwość i spytałam kiedy w końcu po mnie przyjedzie to zaczął mi wysyłać jakieś głupie memy z papieżem. Na pytanie co on sobie myśli, zaczął pisać coś o "p0lkach" i to, że wita mnie na otwarciu parasola w d... Boże, jaka ja jestem głupia, jak mogłam dać się tak oszukać. Specjalnie wzięłam wolne żeby się z nim spotkać ;( Ma ktoś jakąś radę, co mogę teraz zrobić? Chciałabym, żeby ten gnój za to odpowiedział.

#tinder #zwiazki #zalesie #kiciochpyta #mirabelkopomusz
zartoska - Strasznie źle się czuję, pisząc ten wpis. Prawdopodobnie wszyscy będziecie...

źródło: 1

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz