Wpis z mikrobloga

  • 0
@b0Ls: Wszystko działa jak trzeba, bałem się że po przesiadce z samej opaski na zegarek i to jeszcze w rozmiarze 47 mm będzie mi przeszkadzał na ręce ale jak narazie to wszystko mi sie podoba. Najbardziej zastanawiam się ile bateria będzie wytrzymywała.
  • Odpowiedz
  • 0
@ChempyTuj a jaki masz telefon? ja myślę o rozmiarze 43mm bo mam chudą lape, a mam Galaxy watch z 2019 w rozmiarze 45 to taki duży trochę
  • Odpowiedz
  • 0
@b0Ls: Mam S21. Z większym przemawia też to że ma większą baterie, to był główny czynnik że wybrałem właśnie te 47 mm. Tak jak pisałem, jakoś mi jakoś wielkość nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
  • 0
@ChempyTuj większy ekran większą bateria, mniejszy ekran mniejsza bateria na jedno wychodzi. Myślałem że masz telefon innej marki, a że masz Samsunga to wszystko Ci będzie działać. Gorzej w przypadku gdy masz telefon innej marki.
  • Odpowiedz
  • 0
@nietypowymirek: Mam włączone właściwie wszystkie funkcje - w związku z tym pobór energii pewnie maksymalny. Przy naładowaniu do 100% działa ok 2 dni, ale ja ładuje zazwyczaj rano jak się ogarniam do pracy - w 30 min rano ładuje ok 50% i na luzie starcza do następnego poranka.
  • Odpowiedz
@ChempyTuj dziękować. Prawie kupiłem 5 pro ale się ogarnąłem i pojechałem go przymierzyć. okazał się za duży i za gruby . Ja terax mam 42mm i rozmiarowo naprawdę mi pasuje, będę musiał pojechać zobaczyć ten 6 classic 47 bo 43 ma mniejszą baterię więc pewnie będzie podobnie jak w moim
  • Odpowiedz