Wpis z mikrobloga

Przeanalizowałem sytuację Lecha. Dla nich losowanie ostatniej rundy przed rozegraniem 3 jest akurat niekorzystne, ponieważ drużyny wyżej w rankingu muszą odpaść już teraz.

Lech musi wyprzedzić 3 zespoły - w związku z tym oto pary (na screenie), gdzie dwumecz jest jeszcze otwarty. Z tych 4 zespołów (Basel, Cluj, PAOK, Plzen) 3 muszą odpaść.

Wyniki pierwszych spotkań to przegrana Basel 1:3, a reszta zanotowała remisy (warto odnotować, że wszystkie te zespoły grają na wyjeździe drugi mecz). Szkoda, że Lech nie zdobył 1 pkt więcej, wtedy o rozstawienie byłoby łatwiej

#mecz #lechpoznan #ligakonferencji #ligakonferencjieuropy #ekstraklasa #lech #pilkanozna
Erimar - Przeanalizowałem sytuację Lecha. Dla nich losowanie ostatniej rundy przed ro...

źródło: 3zespoly

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 2
@ProfesorWilczurOfficial: Dokładnie, ale chciałbym dożyć sytuacji, że dwa polskie kluby grają w eliminacjach do LM, choćby przez rok (pamiętna walka przegrana z Norwegią za czasów wielkiej Wisły), albo jeden od razu w fazie grupowej LM... marzenie
  • Odpowiedz
dobrze by bylo choc i tak ten wspolczynnik to błędne koło, bo im więcej pkt ma Polska tym pozniej druzyny beda startowac w eliminacjach, tym mniej punktow nabija na latwych rywalach i wracamy do punktu wyjscia :D


@ProfesorWilczurOfficial: co ty #!$%@? człowieku. Przecież zespoły startujące od fazy grupowej już mają punkty bonusowe dopisywane.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: nie muszę nic takiego udowadniać bo nigdzie nie pisałem że Raków zdobył więcej punktów niż Roma xD

i moze cie zaskocze ale Roma za to, ze miala zapewniony z automatu udział w fazie grupowej LE otrzymała równe 0 (słownie: zero) punktów i wszystko co zdobyła musiała sobie wywalczyć na boisku grą a nie żadnym bonusem
  • Odpowiedz
ten wspolczynnik to błędne koło, bo im więcej pkt ma Polska tym później drużyny będą startować w eliminacjach, tym mniej punktów nabija na łatwych rywalach i wracamy do punktu wyjścia :D


@ProfesorWilczurOfficial: Z jednej strony tak, ale z drugiej łatwiej ci jest wejść do grupy, a jako że masz wyższy współczynnik to trafiasz na teoretycznie słabszych rywali w grupie i na nich też możesz robić punkty (nawet chyba jest większa punktacja).
  • Odpowiedz