Wpis z mikrobloga

Szukam takiego #dynksa, to jest zawleczka/stoper do wózka plażowego. Jest na końcu ośki i blokuje kółko żeby z ośki nie spadło.

Ma ktoś pojęcie jak to szukać? Zgubiłem na plaży z jednego kółka :-/ #technika #naprawiajzwykopem

Albo chociaż sam ten klips (ośka 11mm, średnica bruzdy 7mm)? Jak nie znajdę to sobie wygnę z jakiejś szprychy ale wolał bym mieć w takiej obudowie.
kwanty - Szukam takiego #dynksa, to jest zawleczka/stoper do wózka plażowego. Jest na...

źródło: klips

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@ZaQ_1: W wózkach dziecięcych są raczej łożyska, kółka są na wcisk bo nikt ich nie będzie często zdejmował. To co ja mam, jest leżakiem na plażę, ta zatyczka jest łatwo zdejmowana (bez narzędzi), można ściągnąć te kółka przez co zajmuje mniej miejsca w bagażniku :-)

Koło wygląda trochę jak: https://allegro.pl/oferta/kolko-do-torby-wozka-zakupowego-na-zakupy-20-cm-13248353866 ale to niestety nie to. Koło ma po prostu piastę w postaci otworu o średnicy 12 mm a za ośkę robi
  • Odpowiedz
  • 0
byś się zdziwił


@ZaQ_1: Pół godziny grzebałem po Allegro nie znalazłem czegoś takiego... No ale nie będzie pasować bo u mnie jest nakładane na ośkę a nie wciskane do środka. Pomierzę jeszcze raz i zastanowię się czy dało by się to jakoś przerobić :-)

Dzięki za linka!
  • Odpowiedz