Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej mam dość tej #!$%@? opery, ostatnia aktualizacja sporo #!$%@?ła a teraz weszła jeszcze jakaś nowa która w pierwszym kontekście mi zamknęła wszystkie karty i nie da się ich przywrócić, około 30 kart których nie ma też w historii bo cała została skasowana...
#opera
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: @dzieju41 wiecie, musiałem się wyżalić bo to mnie tak uderzyło jak grom, jeszcze przed chwilą miałem karty zamykam przeglądarkę, otwieram 5 minut później, weszła aktualizacja i karty zniknęły oprócz głównej w której jest napisano że zaktualizowana przeglądarkę i teraz wszystko ach cudowne.
W drugim kontekście mam dalej wszystko otwarte, w pierwszym trzymałem tylko karty świeże więc wieczorem sobie je otworzę na nowo ale człowiek może się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: najgorsze, że po kupnie przez Chińczyków kompletnie zmienili design i teraz wygląda to jakby 15-latek uczył się designu. Jak to zobaczyłem pierwszy raz to myślałem, że to jakiś żart.
  • Odpowiedz
  • 0
@chaczapuri: z tym jak wygląda ui to nawet na wykopie tak nie #!$%@?, po dzisiejszym #!$%@? zamiast hedonistycznie podejścia do życia w czasie wolnym to przez 2 godziny ustawiałem vivaldiego, przerzucę tam wszystkie karty za kilka dni i odinstalowuje ten operowy syf.
  • Odpowiedz
@Pucios87: ja #!$%@?łem jakiś plik opera_autoupdate.exe (ewentualnie można go zablokować w firewallu) i usunąłem aktualizację z harmonogramu zadań. Trzymam się Opery 96 bo to ostatnia wersja w której można #!$%@?ć ikonkę "konto opery" z paska u góry. Jeśli Ci to nie przeszkadza, ostatnia normalna wersja to 99, do pobrania tutaj i oczywiście instalacja offline, bo inaczej instalator pobierze najnowszą.
https://get.opera.com/ftp/pub/opera/desktop/
  • Odpowiedz