Wpis z mikrobloga

"Doktor Włodzimierz Bodnar twierdzi, że potrafi wyleczyć COVID-19 tanim lekiem. Ale większość pacjentów, którym wypisał receptę, nie miała nawet testów na obecność koronawirusa. 17 osób, które doktor leczył amantadyną, zmarło. Odsłaniamy kulisy "cudownej terapii na COVID-19", w którą uwierzyły tysiące Polaków."

""Amantadynowy szał"
Popularność doktora rośnie. Prawdziwy szczyt to jednak marzec 2021. Tylko w tym miesiącu doktor wystawia 1350 recept na amantadynę dla 1100 pacjentów. Twierdzi, że każdego przyjął, zbadał i przepisał receptę dopiero po dokładnej analizie stanu zdrowia.

- W marcu przyjmowaliśmy 100 osób dziennie. Przyjmowałem od rana do późnych godzin nocnych - mówi doktor. W jego prywatnej przychodni słyszę, że nie ma wolnych terminów. Dzwonię więc drugi raz, mówiąc, że cierpię na COVID-19 - i termin się znajduje. Mogę przyjść następnego dnia, dostanę numerek, poczekam. Doktor mnie przyjmie i zdecyduje, czy będzie mnie leczył. Koszt wizyty: 200 złotych."

"- To nie lekarz tylko biznesmen - mówi nam anonimowy medyk z Przemyśla, który wylicza, że doktor Bodnar oprócz własnej przychodni prowadzi też restaurację, wchodzi także w hotelarstwo. Mój rozmówca twierdzi, że jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Pytam więc dr. Bodnara właśnie o pieniądze, które przy takiej liczbie pacjentów w marcu musiały być ogromne. Nawet jeśli - zgodnie z deklaracją doktora - za teleporady przy kontynuacji leczenia nie bierze ani grosza"

Doktor Bodnar od amantadyny. Odsłaniamy kulisy "cudownej terapii" na COVID-19
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,27026992,doktor-bodnar-od-amantadyny-odslaniamy-kulisy-cudownej-terapii.html

#amantadyna #szury #covid19 #koronawirus #neuropa
naczarak - "Doktor Włodzimierz Bodnar twierdzi, że potrafi wyleczyć COVID-19 tanim le...

źródło: comment_1639148418RWTUdqyferrffEt128LPP5 (2)

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Jariii: Jak wyskoczy przez okno, bo dostanie psychozy od amantadyny to obwinisz za to szczepionki?

Sprzedaż amantadyny bardzo wzrosła w 2021 roku w Polsce.
Wklejaj te wszystkie powikłania po niej, śmierci, zgony i "wyskoczenia przez okno", bystry trolu.
Ty na prawdę nie umiesz chociaż odrobinę w logikę, co?
  • Odpowiedz
@ThomasPol:

Mojemu tacie amantadyna pomogła.Do tej pory jak bierze go jakieś przeziębienie to łyka jedną tabletkę i mu szybko przechodzi.


Amandatyna ugułem była przed pandemią przepisywana na grypę czy tam przeziębienie.
  • Odpowiedz
@Jariii: tak dostanie psychozy od jednej tabletki rocznie.
Ojciec dostał te tabletki od mojego wujka ,który 2 tyg. Wcześniej też przechodził covid.To było w styczniu 2021r.
  • Odpowiedz