Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przemcel #przegrywpo30tce #blackpill #redpill

No i popatrzcie, jednak Bambo potrafi być przykładnym mężem i ojcem. Kobieta jest szczęśliwa z Leonem, widać, że facet jest w nią zapatrzony jak w obrazek i ma jej dużo do zaoferowania - nie to co gołe i wesołe p0lusy bez perspektyw.... W sypialni też pewnie fajerwerki, w końcu gość ma czym wojować... Nie umywacie się do takiego ognistego Kubańczyka, przykro mi :)))

https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/poznali-sie-przez-internet-kiedy-zobaczylem-ja-na-zywo-bylem-zaskoczony-bylo-wow/n8qkjd3
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przemcel #przegrywpo30tce #blackpill...

źródło: wilfredo

Pobierz
  • 40
@emlo999:

@WyzwolonaPodrozniczka: a czym ma wojować? i co ma do zaoferowanie? ja tam wole byc bad boyem i robic swoje niz byc wpatrzony w tepa dzidę

Może chociażby fakt, że jest znakomitym siatkarzem a więc ma wysoki status i uznanie w społeczeństwie, na pewno niemało zarabia, więc potrafi rodzinie zapewnić życie na wysokim poziomie i ogólnie jest sympatycznym człowiekiem bez kompleksów, da się lubić. O was tego powiedzieć nie można
@gdzie_mi_tu: A pomyślę, pomyślę, dzięki. Wy tego w CV nigdy nie wpiszecie bo nikt z dopłatą nie chce choćby dotknąć waszych małych korniszonków xD A tabelki już były... sam sugerowałeś, że to nudne. Ale widzę, że tęsknisz za tymi porównaniami. Może coś ogarniemy na przyszłość, bądź czujny :)))