Wpis z mikrobloga

#ps5 Zbieram się do kupna ps5 z napędem. Głównie chcę grać na telewizorze 65/75cali 4k ale mam też dobry monitor 27 cali 2,5k. Jako, że mam obecnie trochę napięty budżet zastanawiam się czy może warto zaczekać na ps5 PRO. Głównie czekałbym dla 60fps przy 4k. Trochę obawiam się, że jak wyjdzie wersja PRO za ten rok +/- to będzie musiało minąć znowu kolejne kilka miesięcy by był dostępny w sklepie. Co myślicie?
  • 6
  • Odpowiedz
@stasien: Myślę, że sam musisz sobie odpowiedzieć czy brać teraz czy czekać na pro. Chcesz pograć teraz to kup teraz, nic nie stoi na przeszkodzie byś po wydaniu wersji Pro sprzedał podstawową wersję, trochę dopłacił i kupił Pro, a następnie ograł gry ponownie w lepszej jakości.
  • Odpowiedz
@stasien: Lepiej kupić teraz na wakacjach póki są promocje i grać. Z polskich sklepów masz za około 2300, z amazonów zagranicznych pojawiają się nawet za 2000. Zawsze na wakacjach konsole są najtańsze, bo jest wtedy dużo mniejsze zainteresowanie. Pro jeśli wyjdzie to jesień / zima 2024, cena też będzie spora, na pewno dużo wyższa niż podstawowej PS5. Microsoft podobno nie planuję mocniejszej wersji, więc Sony wyceni Pro tak jak będzie chciało,
  • Odpowiedz
czy może warto zaczekać na ps5 PRO. Głównie czekałbym dla 60fps przy 4k.


@stasien: PS5 Pro to temat na przyszły rok. Lepiej kupić dziś na promocji PS5 a i tak nie będzie problemu sprzedać konsoli za rok.

A co do czekania na 60fps/4K, to trzeba pamiętać, że to nie PC. Gry już wydane magicznie nie zaczną działać lepiej. Póki się twórcy nad grą nie pochylą, to i tak czekają Cię predefiniowane
  • Odpowiedz