Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #blackpill

Witajcie kochani! Jak już wiecie, jestem w odwiedzinach u mojej przyjaciółki @Mamaboss na Majorce. Wczoraj i przedwczoraj sobie plażowałyśmy i piłyśmy drineczki, było super. Oczywiście czas minął nam na wielogodzinnych rozmowach na rozmaite tematy, również te związkowe. Tak jak pisała wczoraj Mama, doszłyśmy do wniosku, że otwarty związek to naprawdę najlepszy typ relacji. Jak to zawsze u mnie bywa na wakacjach, polowałam na jakiegoś przystojniaczka bo jak jestem w p0landii to jest cały rok posucha a na takim wyjeździe mogę się w końcu wyżyć i spełnić najskrytsze fantazje z seksownym hakiem. No i się udało. Spędziłam noc u boku uroczego Javiera - polecam taką przygodę każdej kobiecie. Taki mężczyzna naprawdę wie o co w tym wszystkim chodzi i po takim spotkaniu kobieta czuje się spełniona i zaspokojona. Zazdroszczę @Mamaboss, że tam mieszka na stałe i codziennie może sobie wyrywać innego, dla mnie takie luksusy niestety tylko od święta... Ale może kiedyś pomyślę o przeprowadzce :))) A wam jak minął dzionek? Robiliście coś więcej oprócz trzepania kapucyna i narzekania na kobiety? :)))

Pozdrowionka z gorącej Hiszpanii ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 35
@CandyToy:

@WyzwolonaPodrozniczka: Uwielbiam, gdy śmieci same się wynoszą. Szkoda tylko, ze potrafią wracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No w incelskie ramiona nigdy nie wrócę, już wolę żyć w celibacie ;)))

@gdzie_mi_tu

@WyzwolonaPodrozniczka: Najlepsze jest to że sama o wszystkim piszesz, dalej dawaj foty i opisy, pokaż przegrywą jak żyją celebrytki

To, że napomknęłam co nieco nie znaczy, że będę opisywać wam przebieg penetracji :))
@Mamaboss: A tobie odpowiednią tresurę bo trudno wyjść tobie z patalogii. Zamiast biegać za alvaro będziesz tutaj siedzieć cały dzień i pisać o życiu gwiazdy na zmywaku w hiszpani....tyle wygrać:)
@gdzie_mi_tu: oczywiście, mokrymi rękoma od zmywaka cisnę wam na wykopie ;)) już pisałam ci wczoraj przegrywie, nie zajmuje się tym i co masz w ogóle do ludzi ze zmywaka? Jakaś awersja?
@gdzie_mi_tu:

@Mamaboss: A tobie odpowiednią tresurę bo trudno wyjść tobie z patalogii. Zamiast biegać za alvaro będziesz tutaj siedzieć cały dzień i pisać o życiu gwiazdy na zmywaku w hiszpani....tyle wygrać:)

A co jest złego w takiej pracy? @Mamaboss jest wykształcona i akurat czymś innym się zajmuje ale takie osoby też są potrzebne. Jeśli uczciwie zarabiają to co masz do nich? Za kogo się masz, że poniżasz osoby w ten
@WyzwolonaPodrozniczka: Uwielbiam jak ze sobą rozmawiacie z taką nonszalancją, takie lizanie sobie jaj. Pisz więcej o swoim życiu tutaj, pokaż przegrywą jak żyją "królowe" wrzuć zdjęcie twojego śniadania a później zdjęcie jak srasz!! Później ciśnij wszystkich od przegrywów, musisz wtedy mega sie dowartościować ...no dawaj dawaj !!
@WyzwolonaPodrozniczka: Do inteligentnych nie należę:) Ale jeśli ktoś (ty też) gardzi innymi w tym mną to dlaczego nie miał bym tego robić w jego stronę:) Lubię czytać bzdury które tu piszesz, bawią mnie tacy jak ty i ten twój piętaszek, uwielbiam się śmiać z ludzi którzy próbują się dowartościowywać pisząc i wstawiając fotki ze swojego marnego życia. Wrzuć fotkę typa któremu wczoraj ciągnęłaś z dopiskiem: zobaczcie sobie przegrywy z jakim sie